• Jazda pod prąd
  Każdemu z nas zdarzyło się wjechać gdzieś pod prąd. Jednak jakże wielkie musiało być zdziwienie rosyjskiego kierowcy, który nagle zobaczył przed swoimi oczami całe mnóstwo masek innych samochodów. Zobacz, jakie przeszkody musiał pokonać!
 • Maluch zasnął podczas jazdy na nartach
  Sezon narciarski już za nami. Niektórzy zakładali na nogi dwie deski i już samo to dawało im wiele radości, ale nie wszyscy czerpali ze sportu pełną satysfakcję. Ten maluch był najwyraźniej nieco znudzony zjeżdżaniem ze stoku, bo podczas jazdy uciął sobie słodką drzemkę!
 • Rower - pierwotnie welocyped lub bicykl. Dziś produkowany na całym świecie w co najmniej kilkunastu rodzajach
  Istnieje wiele różnych sposobów eksploatacji roweru. Może się okazać, że korzystając z tego środka lokomocji łączysz więcej niż jeden typ jazdy. W zależności od potrzeb, konieczny jest właściwy dobór roweru.
 • Mountainboarding - All Terrain Board (ATB)
  Myślałeś kiedyś o połączeniu deskorolki ze snowboardem? Coś takiego istnieje! Z pozoru przypomina garażową konstrukcję, ale mountainboard pozwoli ci pokonywać górskie zbocza, nartostrady, a nawet asfaltowe drogi i to przez niemal cały rok. W dodatku wystarczy godzinny kurs, abyś opanował techniki ekscytującej jazdy po stokach i poczuł wolność!
 • Jazda konna to sposób na zdrowie
  To dopiero pomysł! Ale trzeba przyznać, że idea słuszna. Lekarze zachęcają - jeśli chcesz zachować zdrowie i pokazać innym, jak zdrowo żyć, wskakuj na konia!
 • Najczęściej nieodpowiedzialnie za kierownicą zachowują się osoby z problemami psychicznymi, tj. depresja czy stany lękowe
  O czym świadczy ryzykowna jazda samochodem? Nie tylko o przesadnej wierze we własne możliwości. Sprawie przyjrzeli się australijscy naukowcy. Ich zdaniem, piraci drogowi często cierpią na depresję.
 • Z napędem na cztery kółka i w dobrej cenie
  Wściekle pomarańczowa karoseria w najmodniejszych kształtach. Nie boi się błota i dziur. Ze śliskim też sobie radzi. Polacy dostali kręćka na punkcie tego auta. O czym mowa? Nie uwierzysz… 
 • Taksówki będą coraz droższe
  Wkrótce jazda taksówką będzie dużo droższa. W górę idzie bowiem VAT dla kierowców. Korporacje wykorzystają więc tę podwyżkę, by podnieść ceny.