• Jake Gyllenhaal pisze list po śmierci żony
  W sieci pojawił się zwiastun filmu "Demolition".
 • Jake Gyllenhaal pisze listy do Naomi Watts
  W sieci pojawiły się pierwsze fotografie Jake'a Gyllenhaala z filmu "Demolition".
 • Dzikość zanadto oswojona. Za rolę w "Dzikiej drodze" Reese Witherspoon dostała drugą w karierze nominację do Oscara
  "Dzika droga" jest filmem zaskakująco wykoncypowanym, mało drapieżnym i pozbawionym pazura. Zamiast medytacyjnej wędrówki inspirowanej "Wszystko za życie" Seana Penna, reżyser Jean-Marc Vallée proponuje niezobowiązujący spacerek śladami bohaterki "Jedz, módl się, kochaj". Cheryl z "Dzikiej drogi" przemierza wprawdzie 1000 mil szlakiem turystycznym Pacific Crest Trail, ale sprawia wrażenie, jakby myślami znajdowała się na wczasach all inclusive w Egipcie.
 • Amy Adams jako Janis Joplin?
  Jean-Marc Vallée negocjuje warunki reżyserii filmu biograficznego o Janis Joplin. W roli głównej miałaby wystąpić Amy Adams.
 • Laureat Oscara Matthew McConaughey w filmie "Witaj w klubie"
  "Witaj w klubie" nie miało większych szans na tegoroczne Oscary w głównych kategoriach, ale nagrody aktorskie dla Matthew McConaugheya i Jareda Leto były w zasadzie formalnością – pisze Łukasz Maciejewski.
 • "Witaj w klubie" – tak zwany ważny temat, brawurowe role, żadnych formalnych eksperymentów
  "Witaj w klubie" nie miało większych szans na tegoroczne Oscary w głównych kategoriach, ale nagrody aktorskie dla Matthew McConaugheya i Jareda Leto były w zasadzie formalnością.
 • "Café de Flore" – Vanessa Paradis wiarygodna w roli matki
  Zachwycałem się niegdyś filmem Jeana-Marca Vallée – "C.R.A.Z.Y.", z kolejnym, "Młodą Wiktorią" z Emily Blunt, miałem już większy problem. Manieryczne "Café de Flore" udowadnia, że Vallée stał się więźniem własnego sukcesu.