• Jean Renje krakowskie precle
  Francuski aktor Jean Reno, znany m.in. z "Leona zawodowca", zwiedzał we wtorek Kraków, gdzie poznawał polskie tradycje kulinarne związane ze świętami Bożego Narodzenia. Na wieczornym spotkaniu z publicznością wychwalał pierogi.
 • Jean Reno ściga rabusiów
  Jean Reno zasilił obsadę filmu "Squad", francuskiego remake'u kryminału "Lotna brygada" ("The Sweeney").
 • "Wielki błękit" – klasyk kina od Luka Bessona
  Na ekrany kin wraca "Wielki błękit" – baśniowa opowieść o przekraczaniu siebie, własnej mocy i niemocy, o beznadziejnych starciach w konfrontacji z naturą i równie dramatycznych w konfrontacji z bliskim człowiekiem, z przyjacielem. O kultowym filmie pisze Łukasz Maciejewski.
 • W "Wielkim błękicie" postmodernista Besson cały wszechświat usiłuje zmieścić w jednym fragmencie, w wielkim błękicie
  Na ekrany kin wraca "Wielki błękit" – piękny film, który przypomina, że Luc Besson był niegdyś jedną z największych nadziei europejskiego kina. To już przeszłość.
 • Jean Reno w serialu "Jo"
  – Wiem, że wielu aktorów stara się przekonać widzów i dziennikarzy, że praca jest fantastyczna, najważniejsza w ich życiu. Ale ja w to nie wierzę. Przecież to wszystko jest kłamstwem – mówi wybitny francuski aktor Jean Reno, który zostawił na duży ekran, by zagrać główną rolę w serialu "Jo".
 • Tyler Perry – człowiek, który zastąpił Morgana Freemana
  9 listopada na ekrany powróci detektyw Alex Cross, bohater bestsellerów Jamesa Pattersona. Tytułową rolę w filmie zatytułowanym po prostu "Alec Cross" objął Tyler Perry, który zastąpił Morgana Freemana. Policjant z Detroit tropi seryjnego zabójcę (Matthew Fox), którego celem jest potężny przemysłowiec Giles Mercier (Jean Reno).
 • Jean Reno i Michael Youn jako "Faceci od kuchni"
  Legendarny zawodowiec Jean Reno tym razem w roli szefa kuchni w elitarnej restauracji. Niekwestionowany mistrz w swoim fachu przeżywa twórczy kryzys twórczy, ale poznaje kucharza amatora, który ma pomysł na to, jak urozmaicić serwowane przez wielkiego Lagarde dania... "Faceci od kuchni" – wprawiająca w dobry nastrój francuska komedia wchodzi do polskich kin 13 lipca.
 • "Faceci od kuchni" – kucharski tandem z wdziękiem
  Jeżeli ktoś kiedykolwiek zastanawiał się, dlaczego to zazwyczaj mężczyźni zostają szefami kuchni w największych restauracjach świata, w komedii Daniela Cohena znajdzie odpowiedź na swoje pytanie. Prowadzenie trzy- lub nawet dwugwiazdkowego lokalu wiąże się z presją porównywaną do tej, jaką odczuwają prezesi banków i maklerzy giełdowi. Życie towarzyskie, przyjaciele, rodzina – wszystko to schodzi na drugi plan.
 • Jean Reno w filmie "22 kule"
  Francuzi robią najlepsze kryminały w Europie.