• The Dumplings podczas Orange Warsaw Festival. 2 czerwca 2018
  Ruszyła kampania Rak’n’Roll Pijani Życiem, wraz z którą do sieci trafił teledysk w reżyserii Olgi Bołądź do nowego singla zespołu The Dumplings. Utwór stworzony dla Fundacji Rak'n'Roll opowiada o ludziach "pijanych życiem", którzy silniej czują jego smak.
 • Zeznanie podatkowe
  Prawie wszyscy wiedzą o tej możliwości, ale korzysta z niej niespełna połowa uprawnionych. 47 procent Polaków przekazuje odsetek swojego podatku na działalność organizacji pożytku publicznego. Pozostali 1% nie odpisują - z różnych względów.
 • Zuzia, której chore serduszko wyleczono dzięki pomocy Fundacji Radia ZET
  W szpitalu zamieszkała w 2008 roku, a powodem było jej maleńkie serduszko, które nie działało jak należy. Dziś jest pełną życia, radosną sześciolatką w pełni sił. Po drodze przeszła poważną operację, a jej rodzice - pełne nerwów oczekiwanie w przekonaniu, że musi się udać. To historia dla tych, którzy wciąż nie wypełnili swojego zeznania PIT i nadal mają szansę odliczyć jeden procent podatku.
 • Złotówka
  Organizacje pożytku publicznego płacą krocie za kampanie reklamowe, które mają zachęcić podatników do wsparcia 1 proc. ich charytatywnej działalności. Rekordziści na spoty wydali połowę tego, ile zebrali
 • W tym roku łatwiej pomożesz potrzebującym
  Coraz łatwiej będzie pomóc organizacjom charytatywnym. Resort finansów usprawnił bowiem zasady przekazywania jednego proc. podatku. Oto, co się zmieniło.