Iga Świątek: Jestem bardzo smutna, że przegrałam z Rybakiną
18 marca 2023"Jestem bardzo smutna, że przegrałam, ale z drugiej strony, to dla mnie całkiem niezły turniej" - powiedziała Iga Świątek po porażce z Kazaszką Jeleną Rybakiną w półfinale tenisowego turnieju WTA 1000 na twardych kortach w Indian Wells.