• Agent rządowy Jeremy Renner
  "Dziedzictwo Bourne'a" – czwarty obraz popularnego cyklu ma stanowić uzupełnienie, a zarazem zamknięcie kultowej serii sensacyjnej o agencie Bournie. Tytuł dzieła został zaczerpnięty z opartej na cyklu Roberta Ludluma książki Erica Van Lustbadera, jednak fabuła ma niewiele wspólnego z historią przedstawioną w powieści. Gwiazdorem "The Bourne Legacy" został Jeremy Renner, który wciela się w zupełnie nową postać, agenta rządowego Aarona Crossa. Polska premiera filmu planowana jest na 10 sierpnia 2012 roku.
 • Jeremy Renner w filmie "Dziedzictwo Bourne'a"
  W sieci można obejrzeć trzy klipy telewizyjne promujące film "Dziedzictwo Bourne'a" z Jeremym Rennerem w roli głównej.
 • Jeremy Renner w filmie "Dziedzictwo Bourne'a"
  W kolejnym filmie o przygodach Bourne'a mogą spotkać się Matt Damon i Jeremy Renner. Producent Frank Marshall nie wyklucza takiej możliwości.
 • Herosi z "Avengers" szybko wrócą
  Wytwórnia Walta Disneya – zadowolona ze spektakularnego wyniku kasowego filmu "Avengers 3D" – zapowiedziała produkcję kontynuacji.
 • "Avengers" wkraczają na polskie ekrany
  Tego się można było spodziewać: "Avengers" to wzorcowy blockbuster, a przede wszystkim uczta dla miłośników komiksowego kina.
 • "Dziedzictwo Bourne'a" w kinach od 10 sierpnia 2012 roku
  Czwarty obraz cyklu ma stanowić uzupełnienie, a zarazem zamknięcie kultowej serii sensacyjnej o agencie Bournie. Gwiazdorem "The Bourne Legacy" został Jeremy Renner, który wciela się w zupełnie nową postać, Aarona Crossa. Obok niego na ekranie zobaczymy Rachel Weisz, Edwarda Nortona, Joan Allen, Alberta Finneya, Stacy Keach i Scotta Glenna. Polska premiera filmu planowana jest na 10 sierpnia 2012 roku
 • Jeremy Renner
  Jeremy Renner wziął udział w bójce w klubie nocnym. Gwiazdor filmu "Mission: Impossible - Ghost Protocol" został zaatakowany przez sześciu mężczyzn w czasie pobytu w barze w Phuket w Tajlandii.
 • Jeremy Renner w "Mission: Impossible - Ghost Protocol"
  Gwiazda "Mission: Impossible - Ghost Protocol", Jeremy Renner zdradził, że podczas pracy na planie wiele nauczył się do Toma Cruise'a.
 • Jeremy Renner
  Amerykański muzyk i aktor dwukrotnie nominowany do Oscara opowiada o swoim ubogim życiu towarzyskim i problemach związanych z brakiem kobiet. Czym wypełnia te luki?
 • Miasto złodziei
  Doug MacRay i Jem Coughlin są członkami gangu specjalizującego się w napadach na banki. Podczas jednego z nich biorą zakładniczkę. Po udanej ucieczce bandyci pozwalają kobiecie odejść, jednak Doug postanawia ją odnaleźć. Nie dlatego, że boi się wpadki, lecz po prostu się zakochał... Ale nie tak łatwo zmienić swoje życie, gdy pochodzi się z bostońsskiego Charlestown... "Miasto złodziei" – nominowany do Oscara i Złotego Globu świetny film w reżyserii Bena Afflecka ukazał się właśnie na DVD.