• Charlotte Free w kampanii reklamowej kolekcji adidas Originals X Jeremy'ego Scotta
  Na hasło Jeremy Scott każdy reaguje tak samo – genialny projektant z oryginalną wizją mody. Taka osobowość zwyczajnie musi pracować z równie barwnymi modelkami. Do takich z pewnością należy Charlotte Free, modelka o różowych włosach, która już od dwóch sezonów inspiruje projektanta i prezentuje ubrania z kolekcji adidas Originals X Jeremy Scott.
 • Pokaz Gosi Baczyńskiej.
  Robert Kupisz zamienił nożyczki fryzjerskie na krawieckie i wprowadził na wybieg motywy patriotyczne. Paprocki i Brzozowski odważyli się na kolor, a Gosia Baczyńska zamieniła pokaz w...wielkie pranie. Tak wyglądał rok 2011 na polskich pokazach mody.
 • Pokaz kolekcji wiosna-lato 2012 projektantka Ricardo Ramosa podczas Fashion Week Poland
  Jesienną edycję Fashion Week Poland uroczyście otworzył w czwartek wieczorem pokaz specjalny Custo Barcelona. Jest to stworzony ponad 30 lat temu przez dwóch braci Custo i Davida Dalmau hiszpański dom mody.
 • Projektant Jeremy Scott po raz pierwszy w Polsce!
  Ten światowej sławy projektant mody pojawi się w październiku podczas Fashion Week Poland. Na wybiegu zobaczymy jego najnowszą kolekcję. Ubrania będą dostępne do kupienia w ramach pop-up store.
 • Sportowa moda z wyższej półki
  Tego projektanta na godnego siebie następcę namaścił sam Karl Lagerfeld. Ekscentryczny, obdarzony ułańską fantazją Jeremy Scott po raz kolejny stworzył kolekcję dla streetowej marki adidas Originals. Kolekcja jesień-zima 2011/2012 jest dzika, fantazyjna, zainspirowana dżunglą i militariami. Elementy sportowego looku mieszają się w niej z ekscentryzmem wysokiej mody. Ubrania można dobierać dowolnie, płeć jest bez znaczenia – większość strojów z kolekcji to tzw. unisex’y. Na wybiegu kolekcję Scotta dla adidas Originals będzie można obejrzeć 28 października podczas Fashion Week Poland w Łodzi. My przedstawiamy zdjęcia już teraz!
 • Katy Perry dla adidas Originals
  Katy Perry od lat ceni charakter i design marki adidas Originals a teraz postanowiła dać temu wyraz, angażując się w najnowszą kampanię koncernu adidas - „adidas is all in”. Piosenkarka szczególnie upodobała sobie kolekcję stworzoną przez Jeremy’ego Scott’a, pełną charakterystycznych dla projektanta oryginalnych rozwiązań, wzorów, faktur i krojów. Kiedy na backstage’u podczas kręcenia spotu reklamowego pojawiły się przeglądarki z najnowszą kolekcją ObyO by Jeremy Scott, natychmiast było widać, że krzykliwy kostium z lycry o wzorze frytek to według Katy Perry najlepsza propozycja.