• Pałac Kensington opublikował na Twitterze cztery zdjęcia księcia Jerzego z nowo narodzoną siostrą- księżniczką Charlotte
  Zgodnie zapowiedzią, Pałac Kensington opublikował na Twitterze zdjęcia księcia Jerzego z nowo narodzoną siostrą - księżniczką Charlotte. To ich pierwsze wspólne fotografie i pierwsze zdjęcia księżniczki Charlotte od 2 maja, kiedy się urodziła.
 • Mała księżniczka
  Księżna Kate wreszcie urodziła i pierwsza zagadka - jakiej płci jest royal baby numer dwa? - została rozwiązana. Cały świat wie już, że to dziewczynka. Kolejne pytanie, na które odpowiedź próbują znaleźć nie tylko najzagorzalsi zwolennicy brytyjskiej rodziny królewskiej, brzmi: jak mała księżniczka będzie miała na imię?
 • "Przepis na życie"
  Już dziś wieczorem TVN wyemituje finałowy odcinek 3. sezonu serialu "Przepis na życie", w którym nie zabraknie prawdziwych emocji. Podwójny ślub, wypadek samochodowy, 18-natka Mańki i podejrzenia o zdradę, zobacz, jak potoczą się losy głównych bohaterów.
 • "Alfa Romeo to trafny wybór - jest niezawodna"
  "Nasza Alfa Romeo ma wszystko to, co prawdziwy, klasyczny samochód sportowy powinien posiadać. Świetnie się prowadzi, jest bardzo szybka i co niezmiernie ważne, jest niezawodna" - mówi Jerzy Walentowicz...