Piątek: Rozumiemy, że kibice i dziennikarze narzekają na naszą grę
08 czerwca 2019Krzysztof Piątek, który strzelił zwycięską bramkę dla reprezentacji Polski w piątkowym meczu z Macedonią Północną w Skopje 1:0 przyznał, że biało-czerwoni lepiej grają z dwójką napastników. „Stwarzamy wtedy więcej sytuacji” – ocenił piłkarz Milanu.