Jerzy Brzęczek: Nie wykluczam, że z Włochami zagramy na dwóch napastników
08 października 2020Trener piłkarskiej reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek nie ukrywał zadowolenia po wygranym 5:1 towarzyskim meczu w Gdańsku z Finlandią . „Osiągnęliśmy dobry wynik, nie mamy kontuzji, zanotowaliśmy pozytywne debiuty” – powiedział selekcjoner.