• Najbardziej stylowe pary świata
  Już lada dzień Walentynki, czyli święto wszystkich zakochanych, zaprzyjaźnionych i darzących się pozytywnymi uczuciami osób. To czas, kiedy możemy pokazać komuś, że bardzo nam na nim zależy. Wiele par szykuje na ten dzień coś wyjątkowego: kolację, kino lub po prostu wieczór we dwoje. W gwiazdorskim świecie znaleźliśmy duety, które pasują do siebie także stylowo i często goszczą w rubrykach modowych, dając przykład innym...
 • STYLIZACJE inspirowane zestawami Jessiki Biel
  Jessica Biel to idealne odzwierciedlenie sympatycznej dziewczyny z sąsiedztwa. Jej styl od lat najbliższy jest klasyce, a modowe ekstrawagancje to zdecydowanie nie jej klimat. Wysportowana sylwetka sprawia, że nawet w najprostszych zestawach wygląda doskonale. Jej styl jest spójny i nieprzekombinowany co sprawia, że jest ona inspiracją dla wielu kobiet. Zdrowy styl życia owocuje młodzieńczym wyglądem , który sprawia, że aktorka nawet w zwykłych jeansach wygląda doskonale. Na czerwony dywan Jessica często wybiera eleganckie sukienki o klasycznym kroju, które idealnie współgrają z jej urodą. Delikatny makijaż i długie, swobodne włosy to najlepsza recepta na młodzieńczy wygląd.
 • Jessica Biel i Justin Timberlake
  Oscarowy czerwony dywan to miejsce, w którym każda gwiazda chce pokazać fotografom swój najlepszy profil. Każdy doskonale o tym wie i dlatego rzadko zdarza się na nim, aby ktoś przeszkadzał kolegom po fachu w pozowaniu. Ta zasada zupełnie obeszła jednak wczoraj Justina Timberlake'a, który bezpardonowo "wcisnął" się na zdjęcie żony. Bajecznie wyglądająca Jessica Biel miała naprawdę "trudne tło", ale ani trochę jej to nie zaszkodziło. Ba!, internauci komentujący te zdjęcia uznali ją za wyjątkową szczęściarę. Ich zdaniem tak wyluzowany mąż to dowód udanego związku i prawdziwej miłości łączącej tych dwoje. Fakt, wyglądali na bardzo szczęśliwych! Aż chce się na nich patrzeć.
 • Justin Timberlake
  Justin Timberlake i Jessica Biel mają już rocznego synka Silasa Randalla, ale chcą na nim poprzestać. Myślą o kolejnym dziecku, mają jednak problem z naturalnym poczęciem potomka..
 • Justin Timberlake z synkiem
  Justin Timberlake otrzymał zaszczytny tytuł najbardziej seksownego taty świata.
 • Jessica Biel śpiewa dziecku zamiast Justina Timberlake'a
  Justin Timberlake, choć obdarzony wokalnym talentem, nie dzieli się nim ze swym małym synem.
 • Jessica Biel z malutkim Silasem
  Justin Timberlake i Jessica Biel zatrudnili męskie nianie do opieki nad nowo narodzonym dzieckiem. Co więcej, opiekunowie Silasa to geje.
 • Jessica Biel kibicuje z synem
  Jessica Biel opublikowała pierwsze zdjęcie swego dziecka.
 • Justin Timberlake i Jessica Biel są już rodzicami
  Justin Timberlake i Jessica Biel po raz pierwszy zostali rodzicami.
 • Justin Timberlake i Jessica Biel
  W sobotę Justin Timberlake skończył 34 lata i przyznał oficjalnie, że dostał wyjątkowy prezent – dziecko.