• Emily Blunt i Jason Segel w filmie "Jeszcze dłuższe zaręczyny"
  Data ich ślubu przekładana jest z miesiąca na miesiąc, z roku na rok, czyli do nadejścia jeszcze lepszych czasów. Wygląda to niewesoło, jednak trudno się nie śmiać – dzięki temu, że Emily Blunt i Jason Segel dostali od reżysera Nicholasa Stollera świetnych partnerów w rolach drugoplanowych, sceny są absurdalnie komiczne, a dialogi doskonałe. "Jeszcze dłuższe zaręczyny" – zabawną bajkę z morałem – można już oglądać na DVD.
 • Emily Blunt w komedii "Jeszcze dłuższe zaręczyny"
  Emily Blunt – którą możemy oglądać w "Jeszcze dłuższych zaręczynach" – przyznała, że udział w komediach jest znacznie trudniejszy niż w dramatach. Mimo to woli występować w produkcjach śmiesznych i poprawiających humor.
 • Emily Blunt słynie z ciętego języka
  Emily Blunt nigdy nie chciała być filmową narzeczoną. Wyjątek zrobiła dla najnowszej komedii wyprodukowanej przez Judda Apatowa "Jeszcze dłuższe zaręczyny".
 • "Jeszcze dłuższe zaręczyny" – zabawna bajka z morałem
  Wyobraź sobie, że zamknięto cię w pokoju, w którym masz rozwiązać nudny psychologiczny test. Na stole leżą pączki, wyglądają na pyszne, ale ktoś obiecał, że niedługo pojawią się bardziej świeże, być może jeszcze lepsze. Zjesz te, które widzisz, czy będziesz czekać na nowe?
 • Więcej akcji dla Emily Blunt?
  Emily Blunt marzy o roli w filmie akcji. A wszystko dlatego, że brakuje jej adrenaliny.
 • "Avengers" najlepsi w Ameryce
  "Avengers 3D" zadebiutowali na szczycie amerykańskiego box office'u. Film w reżyserii i według scenariusza Jossa Whedona zarobił w weekend otwarcia rekordowe 200 milionów dolarów.