• Na "Jeźdźcu znikąd" poznał się chyba tylko Tarantino
  Aż trudno uwierzyć, że film ten w okolicach swojej premiery kinowej miał tak złą prasę i poznał się na nim chyba tylko Quentin Tarantino.
 • "Jeździec znikąd" dobrą lekcją
  Jerry Bruckheimer wyciągnie konsekwencje z porażki "Jeźdźca znikąd".
 • 1. "Minionki rozrabiają" – widzów w weekend: 35 641 (w sumie od premiery – 364 407)
  Słońce praży, tempera rośnie, a polscy widzowie... wcale nie szukają ochłody w klimatyzowanych salach kinowych. Choć na ekranach debiutowały trzy głośne superprodukcje ("Wolverine", "Red 2" i "Obecność"), ostatni weekend okazał się pod względem liczby widzów drugim najgorszym w tym roku. Oto wyniki polskiego box office'u:
 • Przepracowany Johnny Depp
  Johnny Depp rozważa porzucenie aktorstwa. W jednym z ostatnich telewizyjnych wywiadów gwiazdor przyznał, że czuje się przepracowany.
 • "Jeździec znikąd"
  Sezon ogórkowy w pełni, ale nie w kinach. Na polskich ekranach zadebiutowało sześć ciekawych filmów. "Jeździec znikąd", który (choć powstał w wytwórni Disney'a) nie jest filmem dla dzieci, a krwistym westernem z ambicjami. "Gorący towar" od twórcy słynnych "Druhen". Przewrotny dokument o czasach PRL-u – "Sztuka znikania", zagadkowy "Perfekcjonista" oraz komediowe "Frances Ha" i "Russendisko". Co wybrać? Podpowiadamy.
 • Johnny Depp i Armie Hammer w filmie "Jeździec znikąd"
  "Jeździec znikąd" – obsadzony gwiazdami, świetnie sfilmowany i pełen wysokiej próby efektów specjalnych jest jednocześnie produkcją o wiele ambitniejszą niż typowe letnie przeboje. Gore Verbinski zasłania się przygodowo-awanturniczą fabułą, ale stara się mówić o ważnych rzeczach.
 • Johnny Depp w filmie "Jeździec znikąd"
  "Jeździec znikąd" to legenda Dzikiego Zachodu opowiedziana na nowo. Szalona jazda bez trzymanki, ale o wiele ambitniejsza, niż może się wydawać na pierwszy rzut oka.
 • Johnny Depp w filmie "Jeździec znikąd"
  "Moje indiańskie imię brzmi >>Maumi<<, czyli zmiennokształtny" – mówi Johnny Depp w wywiadzie dla Stopklatka.pl. tuż przed premierą najnowszego filmu ze swoim udziałem. W "Jeźdźcu znikąd" zagrał oczywiście Indianina i jest to kolejna znakomita kreacja w dorobku jednego z najpopularniejszych aktorów naszych czasów.
 • Amerykanie pokochali rozrabiające Minionki
  Animacja "Minionki rozrabiają", czyli kontynuacji przeboju "Jak ukraść księżyc", stała się przebojem za oceanem i zadebiutowała na szczycie amerykańskiego box office'u.
 • "Jeździec znikąd" w kinach od 19 lipca
  Johnny Depp chętnie zagra w sequelu "Jeźdźca znikąd", o ile kontynuacja w ogóle powstanie.