Wyszli na ulice, by Jezusa zrobić królem
09 października 2010 Setki osób wyszły na ulice Lublina. Demonstranci głośno się modlili i śpiewali nabożne pieśni. Żądali, by władze kraju koronowały Chrystusa na króla Polski. Organizatorzy marszu zapowiadają, że to nie było ich ostatnie słowo. Podobne demonstracje odbędą się bowiem w kolejnych miastach.