• Jill Scott
  Piosenkarze stylu country to najlepsi opowiadacze historii. Ja dołożyłam do nich trochę ognistego soulu, elementów hip-hopu i tak wyszła moja opowieść "Woman" – zdradziła w niedawnym wywiadzie dla "Rolling Stone'a" Jill Scott. Właśnie wypuściła swój piąty solowy krążek, na który kazała czekać fanom cztery lata.
 • 100-procentowa kobieta Jill Scott
  Jill Scott pracuje nad piątym długogrającym krążkiem.
 • Queen Latifah pośród stalowych magnolii
  W remake'u głośnych "Stalowych magnolii" zagrały m.in. Queen Latifah, Jill Scott, Phylicia Rashad i Condola Rashad. Obraz stanowi współczesną wersję dramatu i ukazuje losy sześciu kobiet z Luizjany.
 • Jill Scott w Warszawie
  W niedzielę, 4 grudnia, w warszawskiej Sali Kongresowej zaśpiewała królowa soulu – Jill Scott i... z miejsca porwała publiczność. Na scenie artystce towarzyszył męski chórek, saksofonista i trębacz, gitarzysta oraz dwóch bębniarzy. Już po pierwszym utworze część zgromadzonych wstała z krzesełek, by przenieść się pod scenę. Gwiazda odwdzięczyła się, dając energetyczny, ale i zmysłowy show. Fani usłyszeli m.in. "Shame", "Hate On Me", "It's Love", "Rolling Hills", "A Long Walk", "Cross My Mind" "Golden", "He Loves Me" czy "Blessed". Amerykana przyleciała promować ostatni album, "The Light of the Sun" z czerwca 2011 roku.
 • Jill Scott na jedynym koncercie w Warszawie
  Jedenastoosobowy zespół, w tym dwóch perkusistów i orkiestra dęta. Do tego ona, przez blisko dwie godziny czarująca swoim soulowym wokalem i rozmawiająca z publiką. Tak wyglądał w skrócie poprzedni polski koncert Jill Scott. Po trzech latach filadelfijska wokalistka powraca do Sali Kongresowej w Warszawie.
 • 4 grudnia w warszawskiej Sali Kongresowej wystąpi Jill Scott
  4 grudnia w warszawskiej Sali Kongresowej wystąpi Jill Scott. Wokalistka przyjedzie do Polski w ramach trasy promującej jej najnowszy album "The Light of The Sun".
 • Jill Scott cała we łzach
  Jill Scott dała fanom prezent – teledysk do utworu "Hear My Call". Ale nie wszystkim!
 • Zdrady, kłótnie, problemy finansowe – małżeńska rzeczywistość...
  Jeśli komuś podobała się pierwsza część małżeńskiej psychodramy w reżyserii Tylera Perry’ego ("Małżeństwa i ich przekleństwa", 2007), z pewnością nie będzie rozczarowany kontynuacją. Właściwie to jak oglądanie tego samego filmu po raz drugi.
 • Jill Scott rozwiodła się, urodziła dziecko i wydała nową płytę
  Filadelfijska wokalistka Jill Scott kazała czekać na swój nowy krążek cztery lata. Warto było.
 • Królowa soulu Jill Scott
  21 czerwca ukaże się nowa płyta Jill Scott "The Light of the Sun", a dziś do sklepów w USA trafia kompilacja rarytasów wokalistki "Just Before Dawn: Jill Scott From the Vault, Vol. 1".