• Janusz Korwin-Mikke
  Szef partii Korwin Janusz Korwin-Mikke ukarany przez szefa Parlamentu Europejskiego za wypowiedzi, w których porównywał mieszkańców Afryki przybywających do Europy do zalewającego ją szamba. Polityk będzie miał czasowy zakaz wypowiadania się w europarlamencie oraz straci część diet.
 • Janusz Korwin-Mikke
  Mocno dostaje się partii Jarosława Kaczyńskiego od Janusza Korwin-Mikkego. Zdaniem polityka gabinet PiS to "rząd straceńców", którzy w niedługim czasie "trafią do kryminału".
 • Janusz Korwin-Mikke
  Unia Europejska dogorywa. To ostatnie lata jej istnienia - twierdzi prezes partii KORWiN Janusz Korwin-Mikke. Europoseł odnosi się do niedawnego pomysłu ministra finansów Niemiec Wolfganga Schäuble, by dodatkowe wpływy z podatku na paliwa przeznaczać na rozwiązanie problemu imigrantów w Europie. Pomysł ostatecznie wycofano pod presją partii rządzącej.
 • Janusz Korwin-Mikke
  Polska powinna wypowiedzieć pakiet klimatyczny, który uderza w nasze kopalnie - mówi Janusz Korwin - Mikke. Szef partii KORWiN powiedział w radiowej Trójce, że w tych trudnych warunkach, narzuconych przez UE, radzą sobie tylko kopalnie sprywatyzowane. Jego zdaniem, pozostałe zakłady też trzeba sprywatyzować.
 • Antyimigrancki spot wyborczy partii KORWiN
  Nasz spot wyborczy przekazuje, że jako jedyni jasno deklarujemy "zero imigrantów w Polsce" - mówi Przemysław Wipler z partii KORWiN. W krótkim klipie pojawiają się obrazy imigranckich zamieszek, szturmowania granic i islamskich fundamentalistów, czemu towarzyszą wypowiedzi polityków największych partii dotyczące uchodźców.
 • Janusz Korwin-Mikke
  Związana z Ryszardem Petru Nowoczesna nie chce finansowania katechez z budżetu państwa. "Wiemy jak wygląda religia, wiemy czemu służy.  Większość uczniów odrabia lekcje na religii albo bawi się telefonami" - powiedział  Adam Kądziela, szef młodzieżówki Nowoczesnej i kandydat tej partii do Sejmu z listy warszawskiej.
 • Janusz Korwin-Mikke
  Partia KORWiN sprzeciwia się referendum pod hasłem "Antysystemowcy przeciwko referendum". Referendum w sprawie między innymi JOW-ów odbędzie się 14 września.
 • Janusz Korwin-Mikke
  Janusz Korwin-Mikke zabrał głos na temat uchodźców, którzy uciekli z Syrii i Afryki Północnej, a niebawem trafią do Polski. I jak zwykle wywołał burzę.
 • Paweł Kukiz
  "Przecierpiałem Pańskie opinie na temat niepełnosprawnych, przymknąłem oczy na Pański stosunek do kobiet, starałem się załagodzić Pańskie instynkty strzeleckie na Śląsku... Ale przesadził Pan. Pan jest nieobliczalny, Panie Januszu a Polska jedyna na świecie. To zbyt wielki skarb, aby ryzykować jego stratę naciąganym sojuszem" – tak emocjonalnie zareagował Paweł Kukiz na skierowane przeciwko niemu wystąpienie na debacie w TVP. Co ciekawe, atak przeprowadził Janusz Korwin-Mikke, do tej pory sojusznik polityczny Pawła Kukiza. Tym samym sojusz dwóch antysystemowych kandydatów na prezydenta przestał istnieć.
 • Janusz Korwin-Mikke
  Gdyby przyszli muzułmanie i wyzwolili nas od okupacji Unii Europejskiej, polepszyłoby nam się. Znika VAT sprzeczny z Koranem. Znikają podatki dochodowe, sprzeczne z Koranem. Znika podatek od kupna-sprzedaży, sprzeczny z Koranem - mówi Janusz Korwin-Mikke w rozmowie z "DGP".