• Joanna Jabłczyńska
  Joanna Jabłczyńska od kilku lat z powodzeniem łączy zawód radcy prawnego z występowaniem w serialu "Na Wspólnej". Aktorka przyznaje jednak, iż w trosce o swój wizerunek jako prawnika, zdarza jej się odmawiać grania bardziej kontrowersyjnych wątków.
 • Joanna Jabłczyńska
  Joanna Jabłczyńska znalazła się na liście gwiazd, którym fotoreporterzy zarzucili bezprawne wykorzystywanie zdjęć na portalach społecznościowych. Gwiazda "Na Wspólnej", która na co dzień pracuje także jako adwokat, postanowiła odpowiedzieć na te zarzuty.
 • Joanna Jabłczyńska
  "Jestem chyba pierwszą osobą w Polsce, która jest jednocześnie radcą prawnym i aktorką, więc nikt, łącznie ze mną, nie wie jak to ugryźć. Wiele moich aktorskich zobowiązań zawodowych zostało zinterpretowanych jako niegodne zawodu radcy prawnego. Sama musiałam się z tym oswoić, ale też środowisko musiało jakoś przetrawić moje wejście do tego świata" - powiedziała w rozmowie z dziennik.pl Joanna Jabłczyńska. Aktorkę i prawniczkę zapytaliśmy także o to, jak przyjęło ją środowisko radcowskie i czy zawód prawniczy ogranicza jej aktorstwo.
 • Kinga Rusin gospodynią programu "Agent"
  Popularna modelka, gwiazda serialu "Na Wspólnej" i żona kontrowersyjnego muzyka to tylko niektóre celebrytki, jakie zobaczymy w nowej edycji show TVN "Agent". Oto pełna lista uczestników.
 • Małgorzata Rozenek, Kasia Cichopek, Omenaa Mensah
  O celebrytach w polskim show biznesie zwykło się mówić źle. Do bywalczyń salonów przylgnęła łatka pięknych, ale próżnych i głupich gwiazdeczek, które nie mają wiele do powiedzenia. Tymczasem wśród nich są takie, które mogą poszczycić się wyższym wykształceniem i tytułami naukowymi.
 • Joanna Jabłczyńska
  Joanna Jabłczyńska karierę radcy prawnego rozpoczęła zaledwie dwa lata temu i już zdążyła wpakować się w poważne tarapaty. Okazuje się bowiem, że Okręgowa Izba Radców Prawnych wszczęła przeciwko niej postępowanie dyscyplinarne.
 • Bieg w Sukniach Ślubnych / TLC
  Suknie ślubne, długie welony i... buty do biegania. 13 września warszawską Agrykolę opanowały setki biegających, ale nie uciekających panien młodych! Telewizja TLC po raz drugi zorganizowała charytatywny Bieg w Sukniach Ślubnych.
 • Michalina Robakiewicz, Monika Mrozowska i Kaja Paschalska
  Dla większości z nich przepustką do kariery był udział w serialu, ale w naszej galerii znajdziecie też panie, które zadebiutowały w pełnometrażowych produkcjach czy na scenie wokalnej. Oto lista polskich gwiazd w kwiecie wieku, które mimo młodego wieku zjadły zęby na show-biznesie.
 • Joanna Jabłczyńska
  Joanna Jabłczyńska, znana widzom serialu "Na Wspólnej" z roli Marty Hopfer, niedawno została radcą prawnym i otworzyła własną kancelarię. Niestety okazuje się, że środowisko zawodowe ma do niej duże pretensje.
 • Robert Makłowicz i Joanna Jabłczyńska w kampanii #TunezjaJadęTam
  Tunezja od wielu tygodni robi wiele, by poprawić swoje notowania wśród turystów, zniechęconych do przyjazdu po marcowym zamachu terrorystycznym w Bardo. W akcji Tunezyjskiego Urzędu ds. Turystyki wzięli udział także polscy celebryci, za co spadło na ich głowę niemało gromów. "Nie jestem Panem Bogiem, nie wiem co się stanie w przyszłości" - mówi nam tuż po zamachu w Tunezji Robert Makłowicz, który był jedną z twarzy kampanii #TunezjaJadęTam.