• Malwina Wędzikowska na pokazie Joanny Klimas
  Bogate zdobienia mogą sprawić, że z pozoru prosta sukienka zyskuje na elegancji i atrakcyjności. Albo też zaczyna się z czymś kojarzyć. Nam kreacja, w której aktorka Malwina Wędzikowska pojawiła się na pokazie kolekcji Joanny Klimas, skojarzyła się z... obrusem.
 • Natalia i Joanna Klimas
  Kilkanaście lat temu Natalia wstydziła się oryginalnego stylu swojej mamy i buntowała przeciwko niemu, a dziś, po kilkuletnim pobycie w USA, pracuje w rodzinnej formie i otwarcie mówi o silnej więzi łączącej ją z mamą - zawodowo jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich projektantek. Zobaczcie obie panie, które wczoraj po raz pierwszy od dawna pojawiły się razem na show-biznesowej imprezie.
 • Marta Żmuda-Trzebiatowska
  Choć uwaga gości skupiona była na modelkach przechadzających się po wybiegu, spośród widzów największym zainteresowaniem fotoreporterów cieszyła się Marta Żmuda-Trzebiatowska. Nie bez powodu - aktorka, choć nie włożyła wzorzystej sukni z wielkim dekoltem czy ogromnym rozcięciem, pokazała seksapil i młodzieńczy luz.
 • Zwycięzcy w konkursie Doskonałość Mody 2011 "Twojego Stylu".
  Debiutant Robert Kupisz i ikona polskiej mody Joanna Klimas znaleźli się wśród laureatów konkursu Doskonałość Mody 2011. Magazyn "Twój Styl" po raz 13. wyróżnił najlepszych projektantów i marki modowe na polskim rynku. Wydarzeniem Roku okrzyknięto pokaz Gosi Baczyńskiej.
 • JOANNA KLIMAS - pokaz kolekcji wiosna/lato 2012 na Fashion Week Poland Łódź.
  Kreacje Joanny Klimas cechuje osobista interpretacja trendów, pełna swobody i niezależności. Powściągliwość sylwetki i dyscyplina formy określiły jej styl jako minimalistyczny. Kolekcja wiosna/lato 2012 odczaruje romantyczny charakter sezonu. Geometria wyjdzie na pierwszy plan – tworzona zarówno poprzez krój jak i fakturę wykorzystanych tkanin. Graficzne inspiracje wpłyną na strój idealny dla kobiety silnej i zdecydowanej. A nad całością czuwać będzie mocny akcent kolorystyczny. Oto zdjęcia z pokazu.
 • W maju wiosenna edycja Fashion Week Poland
  Francuski duet projektujący dla gwiazdy muzyki pop Lady Gagi - On Aura Tout Vu oraz projektant polskiego pochodzenia Dawid Tomaszewski będą gwiazdami czwartej, wiosennej edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland, która od 4 do 8 maja odbędzie się w Łodzi.
 • Agata Wojtkiewicz
  Oto najbardziej prestiżowa impreza modowa i zarazem największe święto mody w Polsce! Ruszył Łódzki Fashion Filosophy Fashion Week Poland, wpisujący się w tradycję światowych tygodni mody. My również mamy czym się pochwalić w tym dziedzinie. Zobaczymy już uznanych rodzimych i zagranicznych projektantów oraz wschodzące gwiazdy mody. Paprocki & Brzozowski, Natalia Jaroszewska i Joanna Klimas to tylko niektóre z wielkich nazwisk obecnych na imprezie. Gośćmi specjalnymi będą zaś: odkrycie ostatniego berlińskiego Fashion Week Dawid Tomaszewski oraz Thorbjorn Udam i Miguel Vieira. Zobacz niezwykłe zdjęcia gwiazd mody i ich projektów w obiektywach uznanych fotografików!