• Sylwia Grzeszczak
    49. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej przeszedł już do historii. Z Opola z nagrodami wyjechali m.in. zespół Enej, Sylwia Grzeszczak, Sebastian Karpiel-Bułecka i Blue Cafe. Anię Rusowicz uhonorowali akredytowani dziennikarze, a Joanna Kondrat okazała się najciekawszą debiutantką. Koncerty "Życia mała garść" – poświęcony pamięci Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego oraz 30-lecie T.Love zobaczyli tylko widzowie w amfiteatrze. TVP ma je pokazać w późniejszym terminie. My pokazujemy opolską imprezę w kadrach fotoreporterów...
  • Kora podczas koncertu "Kora, Trójka i Debiuty - 30. urodziny Listy Przebojów"
    Pierwszy dzień 49. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu już za nami. Joanna Kondrat wyśpiewała sobie podczas koncertu "Kora, Trójka i Debiuty – 30. urodziny Listy Przebojów" opolską Karolinkę, a Kora odebrała nagrodę TVP Polonia "Artysta bez granic". Ale prawdziwym przebojem okazało się ostatnie wydarzenie piątkowego dnia festiwalowego – koncert Kazika i Kultu.
  • Joanna Kondrat wygrała opolskie Debiuty
    Joanna Kondrat wygrała koncert Debiutów 49. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej. Zaśpiewała w nim piosenkę "Ostatni" Edyty Bartosiewicz i oczarowała telewidzów, którzy zdecydowali głosując sms-ami, że to właśnie ona wyjedzie z Opola z Karolinką.