Joanna Koroniewska straciła swój program
03 września 2012Program "Matka czy nastolatka", który Joanna Koroniewska prowadziła w stacji TLC, we wrześniu znika z anteny. Produkcja prawdopodobnie nie będzie kontynuowana, a zastąpią ją nowe projekty, z innymi gwiazdami.