• "Zbliżenia": dobra miłość, kończy się dramatem
  Magdalenie Piekorz wyrządzono krzywdę. Negatywne przyjęcie "Zbliżeń" to kolejny dowód zbiorowego myślenia krytyków.
 • "Szpilki na Giewoncie"
  W ostatnim odcinku w stringach po Krupówkach biegała Joanna Orleańska. Dziś, widzowie będą mogli zobaczyć roznegliżowanego Piotra Zelta. Zobacz, co wydarzy się w 6. odcinku "Szpilek na Giewoncie".
 • "Szpilki na Giewoncie"
  W nowej serii "Szpilek na Giewoncie" zdecydowanie będą rządzić piękne kobiety. Choć w kolejnych odcinkach nie zobaczymy już głównej bohaterki granej przez Magdę Schejbal, to na planie pojawią się wspaniałe aktorki, które godnie zastąpią swoją poprzedniczkę. Oto, jak prezentują się nowe gwiazdy serialu w malowniczej scenerii zakopiańskich Krupówek.
 • Szpilki na Giewoncie
  Wiosną wielbiciele serialu "Szpilki na Giewoncie" będą mogli oglądać kolejny sezon perypetiów mieszkańców malowniczego Zakopanego. Nowi bohaterowie, zaskakujące zwroty akcji i mnóstwo humoru - to wszystko czeka nas w nowych odcinkach popularnej produkcji.
 • Joanna Orleańska
  Joanna Orleańska to piękna i utalentowana aktorka, która równie dobrze radzi sobie na planach seriali, jak i na dużym ekranie. W rozmowie z Faktem gwiazda zdradza kulisy swojej pracy na planie "Szpilek na Giewoncie". Jak to jest być czarnym charakterem w popularnym serialu?
 • Natalia Rybicka, Anna Czartoryska i Joanna Orleańska
  Po odejściu Magdaleny Schejbal w obsadzie serialu "Szpilki na Giewoncie" powstała luka, którą scenarzyści chcą zapełnić nowymi bohaterkami. Anna Czartoryska, Natalia Rybicka i Joanna Orleańska - w najnowszym sezonie to one będą gwiazdami w serialowym hicie. Która z tych piękności ma największe szanse na to, by podbić serca widzów i na stałe zastąpić główną bohaterkę?