• Dory – rybka, którą naprawdę da się lubić i Hank – ośmiornica po przejściach
  "Gdzie jest Dory?" pokazuje, że sequel może być równie dobry jak pierwszy film. Nawet nakręcony po tak długiej przerwie.
 • Joanna Trzepiecińska
  Fanom seriali telewizyjnych kojarzy się przede wszystkim z rolą Alutki z „Rodziny zastępczej”, jednak jej dorobek artystyczny nie ogranicza się do jednej produkcji… Utalentowana aktorka skończyła właśnie 50 lat. Zobacz zdjęcia!
 • Joanna Trzepiecińska
  Joanna Trzepiecińska od zawsze uchodziła za symbol seksu, ale teraz, dzięki kobiecym krągłościom i charakterystycznej fryzurze, stała się niemalże sobowtórem amerykańskiej ikony Marilyn Monroe. I jak tu wierzyć tym, którzy twierdzą, że przed pięćdziesiątką kobiety nie czeka już nic dobrego...?
 • Od czasu rozwodu Joanny Trzepiecińskiej minęły już 4 lata, aktorka wciąż jednak nie pozbyła się negatywnych emocji związanych z instytucją małżeństwa. W ostatnim wywiadzie zapewniła bowiem, że nie zamierza ponownie wychodzić za mąż.
 • Joanna Trzepiecińska
  Joanna Trzepiecińska była żoną pisarza Janusza Andermana, ale ten jeszcze podczas trwania małżeństwa Anderman zaczął romansować ze znaną dziennikarką telewizyjną. Rozwód pary chyba nie przebiegał więc w miłej atmosferze... Jednak gwiazda sporo na nim zyskała.