• Ashton Kutcher w filmie "Jobs"
  "Jobs", w którym Ashton Kutcher wciela się w Steve'a Jobsa, przedstawia życie i karierę założyciela firmy Apple w latach 1971-2000. Twórcy starają się pokazać zarówno wzloty, jak i upadki geniusza przemysłu komputerowego.
 • Jest tanie i skuteczne lekarstwo na raka
  W lodówce w szwedzkim laboratorium kryje się prawdopodobnie jedno z marzeń ludzkości - tanie i skuteczne lekarstwo na raka. Dlaczego w takim razie jeszcze nie trafiło na rynek?
 • Steve Jobs
  Szefowie studia Sony chcą zaangażować Aarona Sorkina do pracy nad filmem o życiu Steve'a Jobsa.
 • Nowy iPhone sprzedaje się jak świeże bułeczki
  Tysiące wielbicieli  Steve'a Jobsa ustawiały się w gigantycznych kolejkach na całym świecie, by kupić  iPhone'a 4S. To ostatni telefon, nad którym pracował szef Apple'a.
 • Czy zasługujesz na pracę w Apple?
  Najlepsi pisarze stosują się do zasady: „Pokaż, nie mów”.  Polega ona na tym, aby ujawniać czytelnikowi informacje poprzez prezentację sposobu myślenia bohaterów, ich zachowanie w konkretnych sytuacjach lub w trakcie dialogu. W podobny sposób przebiegają rozmowy kwalifikacyjne w dużych firmach. Nie zapytają cię wprost, ale i tak dowiedzą się więcej niż chcieli. Oto 10 pytań, które zdaniem portalu Askmen.com możesz usłyszeć w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej do Apple. Poradziłbyś sobie?
 • Fani płaczą po Steve Jobsie
  Kwiaty, świeczki, specjalnie nadgryzione jabłka, przypominające symbol firmy Apple, ludzie gromadzący się przed sklepami Apple'a. Tak fani płaczą po jednym z największych wizjonerów świata techniki - Steve Jobsie.
 • Kolejne "i" w rodzinie Apple'a. Jobs obiecuje rewolucję
  Teraz przestaje liczyć się gadżet, a najważniejszy jest system i życie w internetowej chmurze. Dlatego, zamiast nowego telefonu, Steve Jobs zaprezentował iCloud, czyli coś, co ma znacznie ułatwić przechowywanie i odsłuchiwanie piosenek.
 • Oto nowy, cieniutki MacBook
  To koniec tradycyjnych twardych dysków - wieszczy Steve Jobs. Najnowsze laptopy od Apple'a nie mają już mechanicznych dysków. Dane zapisują tylko w pamięci flash, albo korzystają z chmury. Do tego koncern otwiera sklepik z aplikacjami przeznaczonymi na komputery stacjonarne.