• Joe Cocker (1944 – 2014)
  W ostatnich 12 miesiącach pożegnaliśmy wiele legend sceny. Czas przypomnieć tych, którzy odeszli ze świata muzyki, ale pozostali w naszych myślach…
 • Ile gwiazdy zarobiły na Woodstocku?
  W sieci pojawiły się informacje na temat zarobków muzyków, którzy w 1969 roku wystąpili na Woodstock.
 • John Robert "Joe" Cocker nie żyje. Przypominamy jego największe przeboje…
  Joe Cocker odszedł, ale pozostawił nam swoje wspaniałe piosenki i covery, których był mistrzem. Bo, gdy nawet nagrywał utwory innych wykonawców, interpretował je w niepowtarzalny sposób. Można nawet powiedzieć, że brał je sobie na własność.
 • Joe Cocker (1944 – 2014)
  "Jako muzyk jestem w pełni spełniony. Nie mógłbym sobie wymarzyć lepszej kariery" – mówił w jednym z ostatnich wywiadów. Joe Cocker, legendarny wokalista z charakterystyczną chrypką (albo, jak kto woli, "ziarnistym głosem") odszedł w wieku 70 lat. Informację o śmierci artysty podało BBC.
 • Odszedł Joe Cocker
  "Jako muzyk jestem w pełni spełniony. Nie mógłbym sobie wymarzyć lepszej kariery" – mówił w jednym z ostatnich wywiadów. Joe Cocker, legendarny piosenkarz rockowy i popowy, zmarł w wieku 70 lat. Informację o śmierci artysty podało BBC.
 • Beyoncé na Orange Warsaw Festival 2013
  Kora śpiewała o "Wyjątkowo zimnym maju", my ogłaszamy wyjątkowo koncertowy. Plejada gwiazd światowej sceny odwiedzi w tym miesiącu Polskę. Od koncertów The xx i Joe Cockera, po wielkie festiwale – polską publiczność czeka spora dawka energetycznych wokali i wielkich przebojów.
 • Joe Cocker wraca z płytą "Fire It Up"
  Joe Cocker ma 68 lat, ale mimo to nadal będzie śpiewał i nagrywał płyty. Tak przynajmniej zapewnił w wywiadzie dla gazety "Frankfurter Rundschau" i zdementował wszelkie pogłoski mówiące o tym, że przechodzi na emeryturę.
 • Joe Cocker
  Joe Cocker uświetni swoim występem poniedziałkową galę wręczenia Złotych Kaczek – najstarszych filmowych nagród w Polsce. Artysta wykona swoje nowe i stare przeboje.
 • Joe Cocker po raz 23!
  23. płyta w karierze wokalisty z Sheffield nie zmienia stylistyki, w jakiej obraca się Cocker, nie pokazuje jego nowego oblicza ani nie igra ze współczesnymi dźwiękami.
 • Joe Cocker: Przy pracy nad albumem mam jakichś 70 pomysłów na numery...
  "Nie chcę odcinać kuponów od wcześniejszych dokonań" - mówi Joe Cocker, który 20 listopada odda w ręce fanów swój najnowszy album "Fire It Up". Ale przyznaje też: "Mam 68 lat i coraz trudniej nagrywa mi się płyty. Kiedy jesteś 20-letnią dziewczyną, łatwo przychodzi ci śpiewanie. Dla mnie to już nie jest proste". Oto, co posiadacz jednej z najwspanialszych chrypek świata opowiedział o sobie i nowej płycie Wojciechowi Przylipiakowi.