• Johnny Depp i Joe Perry jako Hollywood Vampires na warszawskim Torwarze. 12 czerwca 2018 roku
  Można powiedzieć, że na warszawskim Torwarze spotkali się muzycy, którzy wiedzą, jak dobrze zagrać klasykę rocka. Można tez powiedzieć, że było to wyciąganie kasy z portfela na hasło "Johnny Depp". I jedni i drudzy będą mieli rację. Drudzy trochę mniej, bo Johnny Depp nie dość, że tak doświadczonym rockmanom jak Alice Cooper oraz Joe Perry nie przeszkadzał, to jeszcze potrafił dać coś od siebie.
 • Joe Perry
  Podczas krótkiej rozmowy telefonicznej Joe Perry przekonywał nas, że grupę Hollywood Vampires, która 12 czerwca zagra koncert na warszawskim Torwarze trzeba traktować na jak najbardziej poważnie. I że Johnny Depp, który partneruje mu na gitarze, to dla niego świetny muzyk, a dopiero później świetny aktor.
 • Alice Cooper i Johnny Depp grają razem
  Johnny Depp i Alice Cooper, a także Joe Perry z Aerosmith powołali do życia zespół. Kapela nosi nazwę The Hollywood Vampires. Trio po raz pierwszy wystąpi na festiwalu Rock in Rio w Rio de Janeiro. Impreza odbędzie się w dniach 19-27 września.
 • Aerosmith: Nasze konflikty nas napędzają
  Nowy longplay Aerosmith, "Music from Another Dimension!", może być ostatnim w karierze grupy.
 • Steven Tyler i Aerosmith wracają do korzeni
  Już niedługo premiera nowego albumu Aerosmith. "Materiał przypomina to, co robiliśmy na początku kariery" – przekonuje gitarzysta Joe Perry.