• Oto filmowe prezenty, które ucieszą małych i dużych kinomanów
  Do Świąt zostało już tylko kilka dni. Na zakup prezentów dla najbliższych to już ostatni dzwonek. Spóźnionym więc podpowiadamy – oto filmy, które ucieszą małych kinomanów. I nie tylko tych małych...
 • 1. "Atlas chmur"
  Grudniowych podsumowań i rozliczeń ciąg dalszy. Magazyn "Time" opublikował swoją listę najgorszych filmów 2012 roku. Sporo na niej niespodzianek, a chyba największą jest miejsce pierwsze. Krytycy prestiżowego pisma za najmniej udaną produkcję ostatnich 12 miesięcy uznali dzieło rodzeństwa Wachowskich i Toma Tykwera – "Atlas chmur". Oto pierwsza dziesiątka z ich rankingu filmowych katastrof 2012.
 • "Lorax" po raz drugi najlepszy za ocenem
  Lorax wciąż jest liderem w amerykańskim box office. Animowany bohater pokonał nawet herosa "Johna Cartera", który z wynikiem 30 milionów dolarów zadebiutował na 2. pozycji.
 • John Carter ratuje planetę Barsoom
  Bohater bestsellerowych powieści Edgara Rice'a Burroughsa przenosi się na duży ekran. Już w marcu w polskich kinach pojawi się "John Carter" w 3D. W roli głównej Taylor Kitsch.
 • "John Carter" w kinach od 9 marca
  Najdroższa produkcja w historii studia Disneya. Weteran wojny secesyjnej, usiłując uciec przed Apaczami, chroni się w jaskini skąd w tajemniczy sposób zostaje przetransportowany na obcą planetę. Tutaj najpierw trafia do niewoli, a potem poznaje księżniczkę Dejah Thoris…. "John Carter" w kinach od 9 marca.