• Prawi Gemstonowie
  Nowy serial HBO "Prawi Gemstonowie" opowiada historię światowej sławy rodziny teleewangelistów o długiej tradycji dewiacji, chciwości i działalności charytatywnej – wszystko oczywiście w imię wyższych wartości. Premiera zaplanowana została na 19 sierpnia w HBO i HBO GO.
 • "Kong: Wyspa Czaszki" od piątku, 10 marca w kinach
  Chyba nikt się nie spodziewa, że film o wielkiej małpie zamieszkującą wyspę pełną tajemnic i potworów rodem z Jurasic Parku, wyspę, którą ukrywa pierścień burz od morza po stratosferę, będzie opowiadał historię, w którą mamy uwierzyć. Taki film został stworzony, by dawać rozrywkę i cieszyć oko efektami tych, którzy od kina właśnie spektakularnych zabaw oczekują.
 • Kadr z filmu "Kong: Wyspa czaszki"
  Jest ogromny, choć widać go tylko we fragmencie. Na jego poszukiwanie rusza Samuel L.Jackson. Film "Kong: Wyspa Czaszki" w marcu 2017ku w kinach.
 • Mark Wahlberg na plakacie zapowiadającym "The Gambler"
  W remake'u dramatu "Gracz" ("The Gambler") Mark Wahlberg zagrał Jima Bennetta i dla tej kreacji schudł 28 kilogramów. To dokładnie tyle samo, co Christian Bale przed występem w głośnym "Mechaniku". Czego się nie robi dla roli!
 • Clint Eastwood w filmie "Dopóki piłka w grze"
  Clint Eastwood już po premierze "Gran Torino" (2008) zapowiadał aktorską emeryturę. Na szczęście postanowił wrócić przed kamerę. Zagrał Gusa Lobela, podstarzałego baseballowego łowcę talentów, ale zagrał też odrobinę samego siebie – bliskiego emerytury mistrza w swoim fachu. Niby świadomego, że pora się wycofać i zostawić pole do popisu młodszym, ale jednak wciąż walczącego o swoją pozycję. Obraz "Dopóki piłka w grze" nie trafił na ekrany polskich kin, ale można go już oglądać na płytach DVD i Blu-ray.
 • Ben Affleck w filmie "Operacja Argo"
  "Operacja Argo" to najnowszy film w reżyserii i z udziałem Bena Afflecka. I kolejny – po świetnym "Gdzie jesteś, Amando?" – sukces znanego aktora. Tym razem Affleck postanowił opowiedzieć historię oswobodzenia sześciu pracowników amerykańskiej ambasady, którzy podczas rewolucji 1979 roku przebywali w Iranie. Czerpiąca z najlepszych wzorców kina sensacyjnego produkcja znalazła się w konkursie głównym 20. edycji festiwalu Plus Camerimage w Bydgoszczy. Do kin w całej Polsce "Operacja Argo" trafi 30 listopada.
 • "Kac Vegas" tym razem bez wesela
  W trzeciej części przeboju "Kac Vegas" zabraknie jednego ze stałych elementów – wesela, ale będzie John Goodman. Większe role dostaną też żony filmowych rozrabiaków.
 • Al Pacino, jakiego nie znacie
  Złoty Glob, nagrody Emmy i Satelity – zasłużone laury spłynęły na miniserial HBO. "Jack, jakiego nie znacie" jest przykładem, że obecnie to w telewizji często dużo odważniej traktuje się kino niż na wielkim ekranie.
 • Johanna Wokalek jako "Papieżyca Joanna"
  Papieżyca Joanna. Jedni uważają ją za jeden z najgłębiej skrywanych sekretów w historii Kościoła, inni – za wierutną bzdurę rozpowszechnianą przez jego przeciwników.
 • Ben Affleck
  John Goodman dołączył do Alana Arkina w obsadzie nowego reżyserskiego projektu Bena Afflecka "Argo".