• "Ciche miejsce" w kinach
  "Ciche miejsce" to sprawnie zrealizowany horror. Ale objawieniem gatunku trudno go nazwać.
 • Amerykanie wybrali się na przejażdżkę z Kevinem Hartem
  Komedia "Ride Along 2" zadebiutowała na szczycie amerykańskiego box office'u.
 • Zobacz "13 godzin" dramatu Michaela Baya
  W sieci pojawiły się dwa zwiastuny nowego obrazu Michaela Baya "13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi".
 • Emily Blunt z mężem
  Piękna Emily Blunt ogłosiła niedawno, że na świat przyszła jej córeczka, Hazel. Ojcem dziecka jest mąż 31-letniej gwiazdy, z pochodzenia Polak, John Krasinski. Kim jest szczęśliwiec?
 • Emily Blunt i John Krasinski mają córeczkę
  Emily Blunt i John Krasinski – aktorska para, która w 2010 roku wzięła ślub – powitała na świecie swoje pierwsze dziecko, córeczkę Hazel.
 • "Promised Land" – zupełnie inny Gus Van Sant
  Gus Van Sant w swoim najnowszym filmie zabrał się do gorącego tematu, a jednak "Promised Land" spotkał się co najwyżej z letnim przyjęciem. Tymczasem gaz łupkowy – o który toczy się filmowy spór – jest tu jedynie pretekstem do opowiadania o ludziach.
 • Na ratunek wielorybom
  W 1988 roku, w małym miasteczku na Alasce odkryto uwięzione pod lodem trzy wieloryby. Zwierzęta znajdowały się w pułapce i nie miały szans na samodzielne wydostanie się z niej. Lokalny dziennikarz poinformował o tym działaczy Greenpeace, temat podchwyciły największe amerykańskie media…
 • Dziadek Umy Thurman – baron wykształcony na prawnika – na świat przyszedł w śląskim Głogówku
  Minęło prawie sto lat od czasu, gdy Apolonia Chałupiec, światu znana jako Pola Negri, rzuciła na kolana hollywoodzką Fabrykę Snów. I, niestety, niewiele się w tym czasie zmieniło, bo legenda kina niemego wciąż pozostaje najsłynniejszą aktorką znad Wisły. Co innego lista gwiazd o polskich korzeniach – ta jest imponująca, figuruje na niej bowiem (według Wikipedii) grubo ponad sto nazwisk. Ostatnie sukcesy Mii Wasikowskiej – jednej ze stu najbardziej wpływowych osób na świecie – są świetnym pretekstem, by zaprezentować również inne sławy z Polski rodem...
 • Para na życie
  Najnowszy film Sama Mendesa (twórcy m.in. głośnej "Drogi do szczęścia") to pogodna, kameralna, utrzymana w konwencji niezależnego kina a la Sundance opowieść o parze sympatycznych trzydziestolatków spodziewających się swojego pierwszego dziecka. Na ekranie "Parę na życie" tworzą John Krasinski i Maya Rudolph. Od dziś w kinach.
 • "Para na życie"
  Idealne na walentynki? Owszem, ale tylko dla dojrzałych par, które już dawno mają za sobą etap randkowania i niepewności.