• Budżet państwa wypłaci blisko 1 mld zł odszkodowań za błąd Ministerstwa Pracy - zapowiada "Gazeta Wyborcza". Chodzi o przepisy zakazujące łączenia pensji z emeryturą, przygotowane za rządów Jolanty Fedak z PSL.
 • Premier jest zapatrzony w takie rzymskie doświadczenia - mówiła była minister Jolanta Fedak. Jej zdaniem  szanse na przejęcie władzy w PO, będzie miał ktoś, kto wcześniej nie ujawnił swoich aspiracji.
 • Była minister pracy Jolanta Fedak
  Złośliwi mogliby stwierdzić, że w PSL nie brakuje ludzi znających się na wszystkim. Jak ktoś jest dobry, to jest dobry i sprawdzi się wszędzie. Ludowcy chcą, by to była minister pracy Jolanta Fedak zastąpiła Marka Sawickiego w resorcie rolnictwa.
 • Jolanta Fedak z PSL ma być wiceministrem gospodarki
  Utrata rządowej posady przez Jolantę Fedak była jednym z pierwszych wymogów, jakie PO miało stawiać przed PSL w czasie koalicyjnych uzgodnień. Jednak wygląda na to, że była pani minister pracy wcale nie opuści gabinetu Donalda Tuska.
 • Jolanta Fedak
  Przezorny zawsze ubezpieczony. Ale to już wygląda na lekką przesadę. Gdy minister pracy Jolanta Fedak usiadła w Kancelarii Premiera, paskiem od torby owinęła nogi, jakby siedziała w nocnym pociągu opanowanym przez złodziei.
 • W polskim Sejmie nie brakuje kobiecych nóg, które można oglądać i oceniać
  Po ostatnim wystąpieniu premiera, który podczas konferencji prasowej przyznał, że nie może się skupić na udzieleniu odpowiedzi, ponieważ zahipnotyzował go głęboki dekolt dziennikarki zadającej pytanie, nie mamy wątpliwości, że kobiety w polskim Sejmie są uważnie obserwowane i oceniane przez kolegów - posłów. Zainspirowało nas to do stworzenia minirankingu nóg polskich posłanek. Oto, na czym stoją najważniejsze kobiety w Polsce. Oglądajcie, podziwiajcie, oceniajcie!
 • Minister Fedak pozytywnie ocenia politykę prorodzinną i prokobiecą obecnego rządu
  Z okazji Dnia Matki minister pracy i polityki społecznej Jolanta Fedak podsumowała w czwartek dokonania rządu PO-PSL w zakresie polityki prorodzinnej i prokobiecej. Mówiła m.in. o wydłużeniu urlopów macierzyńskich, zakazie kar cielesnych i ustawie żłobkowej.
 • Płeć nadal bywa przyczyną dyskryminacji
  Nie tylko kobiety mogą być dyskryminowane w miejscu pracy ze względu na płeć.