• Angelina Jolie
  Wygląda na to, że szef jordańskiego MSZ długo popamięta swoje zachowanie. Amerykańska aktorka Angelina Jolie oskarża go o molestowania seksualne. Do skandalu miało dojść w czasie wizyty gwiazdy w obozie dla uchodźców.
 • Badanie piersi
  Prawie pół miliona brytyjskich kobiet z historią raka piersi w rodzinie powinno regularnie otrzymywać lek zmniejszający ryzyko zachorowania. To zalecenie kliniczne daje zagrożonym kobietom alternatywę wobec dobrowolnej mastektomii, jakiej poddała się niedawno amerykańska gwiazda Angelina Jolie.
 • Wydawać by się mogło, że po tym, jak Bolesław Piecha przepraszał za słowa o mastektomii Angeliny Jolie, politycy powstrzymają się od poruszania tego tematu. Nic bardziej mylnego...
 • Angelina Jolie amputowała obie piersi, by zapobiec nowotworowi
  Od czego zależy ryzyko powstania nowotworu piersi i jajników? Od wyniku badań genetycznych? Od tego, czy członkowie rodziny często chorowali na raka, a może jeszcze od innych czynników. Sprawa aktorki Angeliny Jolie, która poddała się zabiegowi mastektomii, by zminimalizować ryzyko zachorowania, budzi ogromne emocje. Co na to lekarze? Odpowiada dr Karolina Ochman, genetyk kliniczny z Kliniki INVICTA w Gdańsku.
 • Władimir Putin
  Władimir Putin kpi z amerykańskich aktorów. Prezydent Rosji obiecał cofnąć zakaz adopcji rosyjskich sierot przez amerykańskie rodziny - w zamian za... ślub Angeliny Jolie z Bradem Pittem.
 • Angelina Jolie i Brad Pitt
  Złoty piasek, błękitne niebo, delikatna bryza od morza i piękna pogoda - w takiej scenerii Angelina Jolie i Brad Pitt wzięli w tajemnicy ślub na karaibskiej wyspie. Zamieszkali na ten czas w prywatnej posiadłości u słynnej projektantki.
 • Angelina Jolie
  Brad Pitt jest w stanie zapłacić 10 milionów dolarów za sekstaśmę Angeliny Jolie, aby nikt jej nie mógł zobaczyć.
 • Justin Bieber
  Nie tylko rozwody, śluby czy nowe projekty artystyczne powodują, że media plotkują o gwiazdach. Czasami dowiadujemy się o nich zupełnie zaskakujących rzeczy!
 • Angelina Jolie i Brad Pitt
  Brad Pitt pragnie poślubić Angelinę Jolie. Jeszcze niedawno miał wątpliwości, ale chyba stało się coś, co go przekonało do ożenku.
 • Feelunique.com
  Feelunique.com to brytyjski portal poświęcony urodzie. Za jego pośrednictwem zorganizowano głosowanie w wyniku którego 9 tys. internautów wybrało najbardziej pożądane części ciała najpiękniejszych kobiet. Na podstawie tych badań powstał portret kobiety idealnej, a właściwie „Ultimate Celebrity”. Ideał ma usta Angeliny Jolie, piersi Kelly Brook… Zobacz galerię!