• "Księga dżungli" nakręcona na nowo
  Sięganie po lekko zmurszałą, kolonialną klasykę może dziś wydawać się nieco dziwacznym pomysłem, ale Jon Favreau wyszedł z tego obronną ręką.
 • "Księga dżungli" w polskich kinach już 15 kwietnia
  Zgodnie z zapowiedziami, podczas transmisji Super Bowl pojawił się nowy zwiastun "Księgi dżungli" ("The Jungle Book") w reżyserii Jona Favreau.
 • "Księga dżungli" w polskich kinach już 15 kwietnia
  Zgodnie z zapowiedziami, podczas transmisji Super Bowl pojawił się nowy zwiastun "Księgi dżungli" ("The Jungle Book") w reżyserii Jona Favreau.
 • "Księga dżungli" w nowej wersji
  Do sieci trafił nowy, międzynarodowy zwiastun "Księgi dżungli" ("The Jungle Book") w reżyserii Jona Favreau.
 • "Szef" jest współczesną miejską bajką
  Namnożyło się ostatnio rozmaitych komedii kulinarnych, których bohaterowie muszą zmagać się z przeciwnościami losu zanim osiągną sukces. W tym towarzystwie "Szef" wydaje się całkiem smakowitym kąskiem.
 • "Szef" – opowieść o radości życia i radości gotowania
  "Szef" sprawia, że odkrywamy, jak wielką rozkosz mogą sprawić odgłosy skwierczenia, widok rumieniącego się czosnku lub plastrów soczystego mięsa. Do tego jeszcze sporo słonecznej muzyki. Bon appétit!
 • "Szef" – idealna odtrutka na hollywoodzkie śmieciowe jedzenie?
  Na rozgrzany tłuszcz wrzucić dwie kromki chleba grubo posmarowane masłem. Obie udekorować pokaźną warstwą sera mimolette, połączyć i obsmażyć z obu stron tak, by pieczywo stało się złociste, a ser wypływał obficie z każdej ze stron. Tak oto powstaje najtłustszy tost świata, który bohaterowie pożerają na oczach widza z niekłamaną satysfakcją. Żywieniowi puryści być może zaczną się zastanawiać, czy sam widok tak bezkarnej rozpusty nie przysporzy im kilku dodatkowych kilogramów. Ale bez kalorii nie ma przecież frajdy.
 • Daniel Craig, Olivia Wilde i Harrison Ford
  James Bond (Daniel Craig) oraz Indiana Jones (Harrison Ford) walczą ramię w ramię z najeźdźcami z kosmosu. W rozgrywającym się w XIX-wiecznej Arizonie westernie "Kowboje i Obcy" na podstawie powieści graficznej pod takim samym tytułem. Na londyńską premierę filmu wyprodukowanego przez Stevena Spielberga i Rona Howarda stawiły się jego gwiazdy i reżyser Jon Favreau. Zobacz, jak było!
 • Smerfy
  Filmy "Kowboje i obcy" oraz "Smurfy" przyciągnęły podczas minionego weekendu najwięcej widzów w USA. Nie jest jednak jeszcze jasne, która z produkcji odniosła większy sukces.