• Berek
  W jednym z odcinków trzeciej serii „Latającego Cyrku Monty Pythona” mogliśmy oglądać olimpijski finał zabawy w chowanego. A właściwie drugą jego rundę. Pierwsza – w której zawodnik brytyjski szukał sportowca z Paragwaju – zakończyła się rekordowym wynikiem: trwała 11 lat, 2 miesiące, 26 dni, 9 godzin, 3 minuty i 27.4 sekundy. W rewanżu szukającym jest Paragwajczyk i w czasie, gdy na placu Trafalgar w Londynie odlicza do tysiąca, jego przeciwnik jedzie na lotnisko, kupuje bilet na Sardynię i chowa się w ruinach zamku, co zwiastuje kolejną ciągnącą się latami rozgrywkę.
 • Minionki wróciły w nowym filmiku
  W sieci pojawiła się krótkometrażówka o Minionkach.
 • Jeszcze tylko "Kraina lodu" i "Minionki" będą numerem jeden
  "Minionki" zepchnęły "Toy Story 3" z drugiego miejsca wśród najbardziej dochodowych filmów animowanych wszech czasów.
 • "Co było, a nie jest" – nieudane "dziecko" HBO
  Komedia "Co było, a nie jest", choć powstała na zamówienie HBO, nie dorasta do pięt nawet przeciętnym produkcjom tej stacji.
 • Minionki znów w tarapatach
  W nowym fragmencie filmu "The Minions" ulubieńcy publiczności trafiają do Nowego Jorku roku 1968.
 • Jon Hamm i Daniel Radcliffe w serialu "Zapiski młodego lekarza"
  Harry Potter i "Mad Men" na dalekiej rosyjskiej prowincji… Owszem. Zrealizowany przez stację BBC serial jest adaptacją znakomitych nowel Michaiła Bułhakowa, w których autor "Mistrza i Małgorzaty" zawarł wiele wątków autobiograficznych. Produkcję z gwiazdorską obsadą (Jon Hamm i Daniel Radcliffe) można oglądać na płytach DVD i kanale Ale kino (czwartki, około godziny 22.00).
 • Godzilla zdobył serca Amerykanów
  "Godzilla" to najchętniej oglądany film w USA w ubiegły weekend.
 • Marilyn Monroe
  Tymi rolami nie chwalą się w swoich filmografiach. A jednak swoją drogę do Fabryki Snów rozpoczynali od występów w produkcjach dla widzów dorosłych. Oto dziesięć wielkich gwiazd Hollywood, które zagrały w pornosach. 
 • Aimee Mann przedstawia "Labradora"
  "Labrador" promuje nowy album Aimee Mann – "Charmer", który miał premierę 18 września. W klipie pojawia się gwiazdor serialu "Mad Men", Jon Hamm i Jon Wurster z grupy The Mountain Goats. Jak przekonuje ten pierwszy, teledysk stanowi remake klipu "Voices Carry" z repertuaru 'Til Tuesday.
 • James Franco jako Allen Ginsberg
  Opowieść o Allenie Ginsbergu, jednym z najważniejszych twórców pokolenia bitników. Film Roba Epsteina i Jeffrey'a Friedmana koncentruje się na procesie sądowym poety, oskarżonego o obrazę moralności po publikacji wiersza "Skowyt". Na ekranie m.in: James Franco, Mary-Louise Parker, Jon Hamm. W kinach od 30 marca.