• Franciszek Smuda (w czarnym dresie)
  Przed laty Widzew pod wodzą Franciszka Smudy grał w Lidze Mistrzów. Obecnie były selekcjoner reprezentacji Polski bije się z łódzkim klubem o awans do drugiej ligi. Niestety 69-letni szkoleniowiec nie wytrzymuje ciśnienia i po ostatnim meczu zachował się w sposób skandaliczny.
 • Warszawa centrum autobus
  Stołeczny ratusz przygotował i upublicznił "Białą Księgę Reprywatyzacji", wynika z niej, że od 2003 r. zwrócono w Warszawie prawie 2,5 tys. nieruchomości. Sprawami reprywatyzacji w stolicy nie będzie już zajmowało się krytykowane Biuro Gospodarki Nieruchomościami.
 • Marek Jóźwiak
  O tym, że kibice Legii Warszawa i Lecha Poznań nie darzą się się sympatią wie chyba każdy. Do swojej nie chęci wobec stolicy Wielkopolski przyznał się też dyrektor klubu ze stolicy. Nie lubię tego miasta i tamtejszej publiczności - mówi Marek Jóźwiak.
 • Marek Jóźwaik
  Pozycja Marka Jóźwiaka w Legii Warszawa jeszcze nigdy dotąd nie była tak mocna. Dyrektor sportowy Wojskowych w ciągu ostatnich dwóch tygodni zarobił dla stołecznego klubu ponad 20 milionów złotych. Taka fortuna wpłynie na Łazienkowską za transfery Macieja Rybusa i Ariela Borysiuka. Gigantyczny zastrzyk gotówki zapewnił klubowi właśnie "Beret", który za bezcen sprowadził do Legii dwóch utalentowanych piłkarzy.