• Jula
  Wyszła za mąż mają zaledwie 20 lat, niestety jej małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Jak dowiedział się "Fakt", Jula jest już po rozwodzie i na razie nie planuje kolejnego związku.
 • Piosenkarka Jula, która swoją obecną popularność zawdzięcza amatorskim filmikom zamieszczanym w interecie, postanowiła przestrzec swoich fanów, przed poważnym zagrożeniem.
 • Nelly Furtado na gali Eska Music Awards 2013
  Ewelina Lisowska, Margaret, Sylwia Grzeszczak to dziś najgorętsze nazwiska na polskiej scenie muzycznej. W Szczecinie odbyła się 12. gali ESKA Music Awards. Triumfowały trzy młode wokalistki oraz importowana na tę okazję Nelly Furtado, której przyznano specjalne wyróżnienie.
 • 1. Brodka – "Varsovie"
  Brodka, Weekend i Maria Peszek... Ale również debiutanci: Jula, Kamp! oraz finalistka "X-Factora" Ewelina Lisowska – rok 2012 należał do nich. I właśnie ich hity królują w rankingu najlepszych polskich piosenk w ostatnich dwunastu miesiącach, o jaki pokusiła się redakcja serwisu muzycznego Onet.pl. Oto złota dziesiątka!
 • "Bitwa na głosy"
  W sobotnim odcinku programu "Bitwa na głosy" po raz pierwszy zaprezentowała się druga czwórka zespołów kierowanych przez gwiazdy. Tym razem na scenie zobaczyliśmy drużynę Beaty Kozidrak, Roberta Gawlińskiego, Libera i Julii. Najwięcej głosów publiczności i gwarancję bezpieczeństwa w kolejnym odcinku uzyskała drużyna dowodzona przez młodziutką wokalistkę.
 • Pierwsza bitwa za nami, teraz czas na wokalne starcie pozostałych 4 drużyn. Już 15 września o godz. 20.10 swoje zespoły zaprezentują Beata Kozidrak, Jula, Robert Gawliński i Liber. Kto tym razem zdobędzie immunitet?
 • Polska znów uległa Dead Can Dance
  Nowy album reaktywowanej formacji Dead Can Dance, "Anastasis", przejął prowadzenie w zestawieniu sprzedaży płytowej OLiS-u.
 • Julę niedawno pokochała ją cała Polska. Wokalistka zdobyła internetową sławę dzięki swoim amatorskim nagraniom. W ciągu kilku
 lat utwory jej autorstwa osiągnęły 30 milionów wyświetleń w internecie. Teraz wschodząca gwiazda polskiej sceny weźmie udział w trzeciej edycji "Bitwy na głosy" .
 • Jula we wrześniu chce wydać debiutancki album
  "Bez odbiorców nie byłoby niczego – nie byłoby mnie w Opolu czy Sopocie. Dlatego też czuję wielką wdzięczność" – mówi Julia, czyli Julita Fabiszewska. Filigranowa dziewczyna z Łomży miliony fanów złowiła "w sieci", jeszcze zanim napisały o niej kolorowe pisma. Na festiwalu TOPTrendy zgarnęła większość nagród.
 • Agata Młynarska i Krzysztof Ibisz za kulisami festiwalu TOPtrendy
  Artyści, których płyty w ubiegłym roku sprzedały się najlepiej, czołówka młodych wykonawców wyłonionych w konkursie "trendy", wieczór prześmiewców ze sceny kabaretowej oraz trzy koncerty tuzów polskiej sceny muzycznej: Maryli Rodowicz oraz zespołów Bajm i Lady Pank, aż wreszcie największa niespodzianka: koncert jubileuszowy uświetniający 10. edycję festiwalu – tak w skrócie można podsumować jubileuszowy 10. Sopot TOPtrendy Festiwal 2012 w sopockiej Ergo Arenie.