• Julia Dziemiańczyk, która napisała list do premier Beaty Szydło, ws. programu 500 Plus
  O programie 500 Plus dowiedziała się z telewizji, do premier Beaty Szydło napisała sama, a tata pomagał jej tylko w regadowaniu i podał potrzebne adresy. Julia Dziemiańczyk - 9-latka, która odpowiedzi na swój głośny list doczekała się od samej szefowej rządu - opowiedziała w rozmowie z TVN o tym, jak to się stało, że wpadła na taki pomysł.
 • 9-letnia Julia z Mikołowa pisze list do premier Beaty Szydło. Chodzi o 500 złotych na dziecko
  Premier Beata Szydło odpowiada 9-letniej Julii. Dziewczynka skierowała list do szefowej rządu, w którym wyraziła swoje wątpliwości dotyczące programu Rodzina 500+.
 • 9-letnia Julia z Mikołowa pisze list do premier Beaty Szydło. Chodzi o 500 złotych na dziecko
  To może być najtrudniejsza odpowiedź w całej karierze politycznej Beaty Szydło. Rzecznik Praw Dziecka opublikował list, jaki do niego oraz szefowej rządu wysłała 9-letnia Julia z Mikołowa. Dziewczynka pisze, że przyznawanie 500 złotych na drugie dziecko, z pominięciem pierwszego, jest niesprawiedliwe.
 • Największe absurdy w polskich serialach
  Seriale zaliczane do typu telenowel, charakteryzuje ponoć niezwykłe podobieństwo do zwykłego życia przeciętnego Polaka. Tymczasem okazuje się, że w tego typu produkcjach nie brakuje absurdów, które w zwyczajnym życiu nie miałyby prawa się wydarzyć .
 • Screen z filmu "I Am a Ukrainian"
  Autorem klipu, w którym młoda Ukraina apeluje o pomoc protestującym na Majdanie, jest Amerykanin Ben Moses a jednym z jego producentów jest Larry Diamond, członek Council on Foreign Relations, wpływowego amerykańskiego think tanku powiązanego z Departamentem Stanu USA - ujawnili analitycy z Centrum dla Badań nad Globalizacją "Global Research".
 • Słynny balkon Julii. Dom Capuletich w Weronie
  Ślub w słynnym domu Julii w Weronie i noc poślubna w znajdującym się tam luksusowym apartamencie to najnowsza propozycja władz miasta. Jest jednak pewien problem. Za noc spędzoną w scenerii prosto z dramatu Szekspira trzeba zapłacić aż 5 tysięcy euro.
 • Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów serialu "Julia". Stacja TVN, specjalnie dla nich przygotowała kontynuację losów ich ulubionych bohaterów. Nowe odcinki będzie można obejrzeć wyłącznie w Internecie.
 • Największe serialowe klapy 2012 roku
  W 2012 roku na ekranach polskich stacji telewizyjnych zadebiutowało wiele nowych seriali, niestety nie wszystkie z nich okazały się godne uwagi. Oto nasz subiektywny ranking największych serialowych klap minionego roku.
 • W minionym tygodniu stacje TVN zakończyła emisję codziennego serialu "Julia". Jak pokazują badania, telenowela miała słabszą oglądalność niż jej poprzednicy, czyli seriale "Prosto w serce", "Majka" i "BrzydUla".
 • Finał serialu "Julia"
  Już dziś o godzinie 17.25 stacja TVN wyemituje finałowy odcinek serialu "Julia". Jak zakończą się przygody bohaterów telenoweli? Czy Julia i Janek w końcu będą razem? Czy Monikę spotka zasłużona kara? Wyjaśnienie wszystkich wątków nastąpi już w dzisiejszym odcinku.