• Julia Tymoszenko
  Córka byłej premier Ukrainy, odsiadującej wyrok siedmiu lat więzienia Julii Tymoszenko, rozmawiała w Kijowie z ministrem spraw zagranicznych Radosławem Sikorskim. Jewhenija Tymoszenko podziękowała polskim władzom za wsparcie, jakiego udzieliły jej matce.
 • "Julia"
  Serial "Julia" zadebiutował na antenie TVN w grudniu, a od stycznia widzowie mogą oglądać kolejne odcinki w każdy dzień powszedni. Niestety, intensywnie promowana w mediach produkcja osiąga bardzo słabe wyniki oglądalności.
 • Julia Rosnowska
  Jeśli myśleliście, że nowa gwiazda TVN-u Julia Rosnowska, pojawiła się w serialu "Julia" znikąd, to byliście w błędzie. Jak donosi Fakt, młodziutka aktorka jest córką znanej widzom polskich seriali, Bernardetty Machały-Krzeminskiej.
 • "Julia"
  Julia Rosnowska to nowa gwiazda stacji TVN, którą możemy oglądać w emitowanym od niedawna serialu "Julia". Młodziutka aktorka w rozmowie z Faktem opowiedziała, jakie wyzwania postawiła przed nią praca na planie nowej produkcji.
 • Marta Żmuda Trzebiatowska w serialu "Julia"
  Dotychczas Martę Żmudę Trzebiatowską widzowie oglądali w rolach pozytywnych i budzących sympatię kobiet. Jednak w nowym serialu "Julia", aktorka wciela się w czarny charakter, co jak sama przyznaje, jest dla niej prawdziwym zawodowym wyzwaniem .
 • Oni zawładną polską telewizją w nadchodzącym roku
  Polskie wersje amerykańskich hitów, kolejne edycje popularnych show i zupełnie nowe programy, stacje telewizyjne robią wszystko, by w 2012 roku przyciągnąć do siebie jak najwięcej widzów. Nam pozostaje mieć nadzieję, że ta rywalizacja będzie miała pozytywny wpływ na jakość nowych produkcji. Oto zestawienie programów, seriali i telewizyjnych osobowości, które zawładną małym ekranem w nadchodzącym roku.
 • Marta Żmuda Trzebiatowska w serialu "Julia"
  Marta Żmuda Trzebiatowska to jedna z najpiękniejszych polskich aktorek. W serialu "Julia" po raz pierwszy będziemy mogli oglądać ją w roli czarnego charakteru. Podstępna, wyrachowana materialistka, zakochana nie w mężczyźnie, a w jego pieniądzach, jak twierdzi sama aktorka będzie postacią kontrowersyjną, ale i komediową. Oto piękna Marta jako zła Monika Miller.
 • Prosto w serce vs. Majka, to starcie wygrała Joanna Osyda
  Kilka dni po emisji ostatniego odcinka serialu "Prosto w serce", portal wirtualnemedia.pl opublikował podsumowujące produkcję dane. Okazuje się, że telenowela z Anną Muchą i Filipem Bobkiem w rolach głównych zaskarbiła sobie mniejszą publiczność niż poprzedzający ją serial "Majka".
 • Premiera serialu "Julia" dziś na antenie TVN
  Boksującą Annę Muchę zastąpi debiutująca na ekranie Julia Rosnowska. W nowym serialu TVN-u, który od stycznia zastąpi nadawany obecnie "Prosto w serce", wystąpią również dobrze znani widzom Marta Żmuda Trzebiatowska, Krystian Wieczorek i Michał Lewandowski. Już dziś wieczorem, po emisji ostatniego odcinka produkcji z Anną Muchą i Filipem Bobkiem, widzowie będą mogli zapoznać się z bohaterami nowej produkcji. Pierwszy odcinek "Julii" zostanie wyemitowany na antenie TVN o godzinie 18.25.