• "Miłość" – wspaniałe, przejmujące kino
    Nowe dzieło twórcy "Męskiej sprawy" wchodzi na ekrany kin jako "Miłość. Film Sławomira Fabickiego".
  • Ślubne zdjęcia Marcina Dorocińskiego i Julii Kijowskiej
    15 marca na ekranach polskich kin zadebiutuje "Miłość" – najnowszy obraz nominowanego do Oscara Sławomira Fabickiego. U nas już dziś ślubne zdjęcia filmowej pary Julia Kijowska i Marcin Dorociński. Unikatowe, bo nigdy w filmie nie wykorzystane.
  • Marcin Dorociński i Agata Kulesza na premierze filmu "Miłość"
    W cieniu gali Telekamer odbyła się w Warszawie premiera nowego filmu Sławomira Fabickiego. Twórcy "Miłości" stawili się na niej w komplecie. Tzw. celebrytów przybyło znacznie mniej niż zwykle, pewnie wybrali się na konkurencyjną imprezę. I bardzo dobrze, w końcu chodzi o święto dobrego kina.
  • Już od 12 listopada na antenę HBO powraca serial "Bez tajemnic". W drugim sezonie, przez siedem tygodni, od poniedziałku do piątku, widzowie będą mogli śledzić terapie poszczególnych pacjentów Andrzeja Wolskiego (Jerzy Radziwiłowicz). Na ekranie pojawi się wielu nowych bohaterów, wcielą się znakomici polscy aktorzy .
  • Do obsady drugiego sezonu serialu "Bez tajemnic" dołączyła Julia Kijowska, która zagra Martę Lorenz, dwudziestoczteroletnią studentkę V roku Rzeźby na warszawskiej ASP. Początkowo rolę tę miała zagrać Joanna Kulig.