• Julia Roberts i Lucas Hedges
  Narkotyki zabijają więcej Amerykanów niż wypadki drogowe. Wśród uzależnionych rośnie liczba białych dzieciaków z dobrych domów. Jak Nic, bohater "Mojego pięknego syna", albo tytułowy Ben z filmu Petera Hedgesa.
 • Nicole Kidman, Charlize Theron i Catherine Zeta-Jones
  Jeśli uznać, że również w kwestii stylizacji gwiazd gala rozdania Złotych Globów to zapowiedź tego, co będzie się działo podczas wieczoru oscarowego, to tym niecierpliwiej czekamy na to wydarzenie, bo chcemy się rozkoszować widokami podobnymi to tych z wczoraj! Krótko mówiąc: większość pań wyglądała po prostu nieziemsko i powinna stać się wzorem do naśladowania dla aspirujących celebrytek i gwiazd mniejszego kalibru - również tych z polskich ścianek.
 • Julia Roberts w kampanii Calzedonia
  Ja zwykle promienna, naturalna i uśmiechnięta - Julia Roberts zachwyca w roli ambasadorki znanych rajstop. 
 • "Cudowny chłopak" w kinach od 18 stycznia 2018 roku
  Chłopiec, który ma zdeformowaną twarz, chce udowodnić w szkole uczniom i nauczycielom, że piękno to coś więcej niż tylko ładna twarz. Wzruszająca opowieść z Julią Roberts, Owenem Wilsonem oraz Jacobem Tremblay w polskich kinach od 19 stycznia. Zobacz zdjęcia z filmu.
 • Julia Roberts oraz Jacob Tremblay w filmie "Cudowny chłopak"
  Wzruszająca opowieść o chłopcu, który ze względu na swój wygląd był wykluczony ze szkolnego grona przyjaciół. I niezwykła obsada w filmie Stephena Chobovsky'ego. Obraz wejdzie do kin 19 stycznia 2018 roku. Zobacz polski zwiastun filmu "Cudowny chłopak" z Julią Roberts, Owenem Wilsonem i niezwykłą dziecięcą kreacją Jacoba Tremblaya. 
 • STYLIZACJE inspirowane zestawami Julii Roberts
  Julia Roberts – najpiękniejszy uśmiech Hollywood, nie bez powodu już pięć razy została okrzyknięta Najpiękniejszą Kobietą Świata przez magazyn „People”. Filmami „Pretty Woman” i „Nothing Hill” skradła serca widzów. Mimo ogromnego sukcesu potrafi utrzymać równowagę w życiu, co również widać jej w stylizacjach. Zazwyczaj są one bardzo stonowane i delikatnie podkreślają jej szczupłą sylwetkę. Dziś przedstawiamy cztery zestawy promiennej Julii Roberts.
 • Julia Roberts
  Decyzja redaktorów pisma nie spodobała się wielu internautom. W komentarzach do informacji o uhonorowaniu po raz kolejny Julii Roberts piszą, że jury wciąż tkwi w realiach sprzed prawie 30 lat i dają wyraz swojemu powątpiewaniu we wspaniałość jej urody. Zdaniem wielu gwiazda, owszem, ma oryginalną, ale na pewno nie najpiękniejszą twarz. Wy też tak myślicie? 
 • Julia Roberts w filmie "Mystic Pizza"
  Dziś są najbardziej wziętymi aktorami, mogą przebierać w propozycjach i chwalić się gwiazdami w hollywoodzkiej Alei Sław. Ale kiedyś i oni byli debiutantami z trudnymi do zapamiętania nazwiskami. Tak zaczynali królowie Fabryki Snów.
 • Elizabeth Taylor (tu ze Spencerem Tracym w filmie "Ojciec narzeczonej")
  "I że cię nie opuszczę aż do śmierci" w odniesieniu do sławnych i bogatych nabiera zupełnie nowego znaczenia. Dla gwiazd "zawsze" to może być rok, parę miesięcy, dni, a nawet sześć godzin.
 • "Dzień Matki" po amerykańsku. Margo Martindale świetna w roli nieokrzesanej mamuśki
  81-letni Garry Marshall obchodził już na ekranie "Walentynki" i "Sylwestra w Nowym Jorku". Teraz postanowił uczcić "Dzień Matki". Chciał dobrze, wyszło ckliwie i przewidywalnie.