• Julia Rosnowska
  Julia Rosnowska, znana widzom z takich seriali, jak "Drogi wolności", czy "Julia", właśnie została mamą. Aktorka urodziła synka w zaciszu własnego domu.
 • Julia Rosnowska
  "Sytuacja w której kolega aktor w romantycznej scenie wpycha koleżance język głęboko w gardło, mimo, że wcale nie musi tego robić. Ani scenariusz, ani reżyser, ani sama sytuacja absolutnie nie wymagają tego typu środków. Ten gest był niczym innym, tylko manifestacją pewności siebie i buty tego kolegi przez bezpardonowe przekroczenie granic cielesnych na scenie, bez ustalenia tego wcześniej" - wyznaje Julia Rosnowska zapytana o problem molestowania i przekraczania granic w świecie aktorskim.
 • Julia Rosnowska i Paulina Gałązka
  Telewizja Polska pracuje nad historyczną sagą „Drogi wolności”. Producentem serialu jest spółka Drogi Wolności - nieoficjalnie dowiedział się portal wirtualnemedia.pl.
 • Julia Rosnowska, gwiazda TVN-owskiego serialu "Julia", w wywiadzie dla PAP Life opowiedziała o pracy na planie telenoweli oraz o tym, jak do angaży w serialach odnoszą się jej koledzy i wykładowcy ze szkoły filmowej .
 • "Julia" zadebiutowała na antenie stacji TVN w grudniu. Serial zastąpił w swoim paśmie poprzedzający go "Prosto w serce" z Anną Muchą i Filipem Bobkiem. Niestety okazuje się, że nowi bohaterowie przyciągają przed ekrany jeszcze mniejszą publiczność niż ich poprzednicy. Czy po wakacjach serial powróci na antenę?
 • Julia Rosnowska
  Jeśli myśleliście, że nowa gwiazda TVN-u Julia Rosnowska, pojawiła się w serialu "Julia" znikąd, to byliście w błędzie. Jak donosi Fakt, młodziutka aktorka jest córką znanej widzom polskich seriali, Bernardetty Machały-Krzeminskiej.
 • "Julia"
  Julia Rosnowska to nowa gwiazda stacji TVN, którą możemy oglądać w emitowanym od niedawna serialu "Julia". Młodziutka aktorka w rozmowie z Faktem opowiedziała, jakie wyzwania postawiła przed nią praca na planie nowej produkcji.
 • Premiera serialu "Julia" dziś na antenie TVN
  Boksującą Annę Muchę zastąpi debiutująca na ekranie Julia Rosnowska. W nowym serialu TVN-u, który od stycznia zastąpi nadawany obecnie "Prosto w serce", wystąpią również dobrze znani widzom Marta Żmuda Trzebiatowska, Krystian Wieczorek i Michał Lewandowski. Już dziś wieczorem, po emisji ostatniego odcinka produkcji z Anną Muchą i Filipem Bobkiem, widzowie będą mogli zapoznać się z bohaterami nowej produkcji. Pierwszy odcinek "Julii" zostanie wyemitowany na antenie TVN o godzinie 18.25.
 • Julia Rosnowska i Weronika Humaj
  Nie od dziś wiadomo, że rola w popularnym serialu może z anonimowego aktora zrobić prawdziwą gwiazdę. Czy bohaterki nowej produkcji TVN-u, Julia Rosnowska i Weronika Humaj na stałe zagoszczą w polskim show biznesie?