• Tom Cruise na premierze "Rock of Ages"
  W londyńskim Odeonie odbyła się europejska premiera jednej z najbardziej oczekiwanych produkcji tego roku – filmowej wersji musicalu "Rock of Ages" z Tomem Cruisem w roli gwiazdy rocka lat 80. Jego Stacee Jaxx jest ponoć wybuchową krzyżówką Axla Rose i Jona Bon Jovi, lecz na uroczystym pokazie żaden z tych panów się nie pojawił. Przybyły natomiast inne rozśpiewane gwiazdy tej superprodukcji z licencją na hit... W polskich kinach "Rock of Ages" od 10 sierpnia.
 • Julianne Hough
  Julianne Hough - amerykańska tancerka, piosenkarka, choreografka i aktorka - mimo że nie należy do tzw. pierwszoligowych gwiazd, skutecznie potrafi zwrócić na siebie uwagę. Na jednej z imprez Hollywood pojawiła się w sukni, która z pozoru zakrywała całe ciało, ale tak naprawdę robiła piorunujące wrażenie. Zobaczcie!
 • Śmiałe negliże gwiazd na Peoples Choice Awards 2011
  Obcisłe do granic możliwości suknie, przepastne dekolty, błysk srebra i złota, seksowne prześwity i rozcięcia, które nie pozostawiają miejsca na jakąkolwiek bieliznę… Taką, uderzeniową dawkę seksapilu zaprezentowały światowe gwiazdy na gali Peoples Choice Awards. Te kobiety wiedzą, jak eksponować swoje wdzięki, by kusić i podgrzewać atmosferę… Zobacz zdjęcia!
 • Footloose
  Pamiętacie "Footloose"? Wielki hit lat 80., który przyniósł sławę Kevinowi Baconowi? Właśnie powstała nowa wersja roztańczonego przeboju. Film przedstawia historię Rena MacCormacka, chłopaka z wielkiego miasta, który przeprowadza się do małej miejscowości. Bohater ze zdziwieniem odkrywa, że po pewnym tragicznym wypadku, do jakiego doszło przed kilkoma laty, taniec w miasteczku został zakazany. Ren postanawia zrobić wszystko, aby mieszkańcy znów mogli słuchać głośnej muzyki i tańczyć na ulicach. Na ekranie zobaczymy Kenny'ego Wormalda, Dennisa Quaida i Julianne Hough. Za reżyserię odpowiada zaś Craig Brewer.