• Berek
  W jednym z odcinków trzeciej serii „Latającego Cyrku Monty Pythona” mogliśmy oglądać olimpijski finał zabawy w chowanego. A właściwie drugą jego rundę. Pierwsza – w której zawodnik brytyjski szukał sportowca z Paragwaju – zakończyła się rekordowym wynikiem: trwała 11 lat, 2 miesiące, 26 dni, 9 godzin, 3 minuty i 27.4 sekundy. W rewanżu szukającym jest Paragwajczyk i w czasie, gdy na placu Trafalgar w Londynie odlicza do tysiąca, jego przeciwnik jedzie na lotnisko, kupuje bilet na Sardynię i chowa się w ruinach zamku, co zwiastuje kolejną ciągnącą się latami rozgrywkę.
 • Kadr z filmu "Kamienne pięści"
  Od Muhammada Alego po Raya Arcela – kino fascynuje się biografiami wybitnych bokserów.
 • 10. "Żywot Briana"
  Serwis Lovefilm pokusił się o wybranie najzabawniejszego filmu wszech czasów. Najpierw na podstawie głosów użytkowników powstała lista najlepszych komedii. Następnie zaś jej pierwsza dziesiątka została przebadana pod kątem liczby "śmiechów na minutę". Wyniki tego eksperymentu są... dość dyskusyjne.
 • screen z profilu Extra Żytnia
  Krzysztof Raczkowiak oburzony wykorzystaniem jego zdjęcia w reklamie wódki. Autorzy fanpage'a "Żytniej Extra" przerobili słynne zdjęcie z zamieszek z Lubina z 1982, gdzie czterech mężczyzn niesie ciężko rannego. Dorzucili podpis: "KacVegas. Scenariusz pisany przez Żytnią". 
 • 10 kłamstw, po które kino sięga wyjątkowo chętnie:
  Z miłości do kina jesteśmy w stanie wybaczyć filmowcom największe kłamstwa. Serwis Stopklatka zebrał te, które "wciskają" nam najczęściej.
 • Zach Galifianakis niemiły dla nastolatków
  Zach Galifianakis nie jest najmilszy dla swoich fanów. Gwiazdor serii "Kac Vegas" przyznał, że w przeciwieństwie do swoich kolegów z planu nie zachowuje się jak profesjonalista.
 • Nie tak miało być...
  Filmy z serii "Kac Vegas" cieszą się niesłabnącą popularnością i to pewnie nie tylko z powodu gry aktorów. Jeśli scenarzyści korzystają z Facebooka... internauci dostarczą im pomysłów na kilka kolejnych części. Zobacz galerię imprezowych wpadek!
 • "nieletni/pełnoletni" na kacu
  Prawdopodobnie kojarzycie Todda Philipsa. To ten sam facet, który nakręcił "Kac Vegas". Niestety odniósł tym filmem spory sukces.
 • Bradley Cooper
  Mało komu kac wychodzi na dobre, a Bradley'owi Cooperowi – owszem. Dzięki komediowej serii stał się jednym z najbardziej rozchwytywanych aktorów Fabryki Snów. Od 8 lutego będziemy mogli go oglądać w znakomitym "Poradniku pozytywnego myślenia", za który dostał nominację do tegorocznych Oscarów. Cooper udzielił ostatnio interesującego wywiadu dziennikowi "Daily Mail". Hollywoodzki playboy wyznał, że ma w sobie coś z... romantyka.
 • Bradley Cooper nie przepada za całowaniem Sarah Jessicy Parker
  Dla Bradleya Coopera scena, w której musiał pocałować gwiazdę Hollywood Sarah Jessicę Parker była największym wyzwaniem, a jednocześnie wspomina to jako... koszmar. Miało to miejsce w jednym z odcinków serialu "Seks w wielkim mieście".