Kaczyński: Euro obejrzę jak miliony Polaków w telewizorze
24 maja 2012 Jarosław Kaczyński podziękował Donaldowi Tuskowi za zaproszenie na Euro 2012, ale zdaniem prezesa PiS, skorzystanie z niego byłoby nieetyczne. "Nie chce być uprzywilejowany w tej sprawie, bo gdyby
skorzystał z zaproszenia otrzymałby
bilety bez losowania" - powiedział Kaczyński.