Kaczyński o tworzeniu metropolii: Mamy do czynienia z maleńkimi "dyktaturkami", które trzeba zlikwidować
08 lutego 2017Tworzenie metropolii, w tym warszawskiej i śląskiej, wynika z chęci ułatwienia życia mieszkańcom - stwierdził w środę w rozmowie z dziennikarzami prezes PiS Jarosław Kaczyński. Dodał jednak, że nad obecnym projektem ustawy o ustroju m.st. Warszawy "będzie jeszcze trzeba popracować".