• Borys Szyc jako Józef Piłsudski / fot. Jarosław Sosiński / SF KADR
    Jesienią 2019 roku w kinach pojawi się film Michała Rosy "Piłsudski". To nie będzie klasyczna biografia Marszałka, ale opowieść o człowieku – skomplikowanym, natchnionym, upartym. O jego życiowych wyborach, desperackiej potrzebie działania. Historia pełna zwrotów akcji, z wyrazistym, idącym krok przed wszystkimi bohaterem, który swoje życie podporządkował walce o niepodległą Polskę.
  • Trener reprezentacji Polski Adam Nawałka (L) i obrońca Artur Jędrzejczyk (P)
    Były selekcjoner reprezentacji Polski Paweł Janas podkreślił, że dziewięciu piłkarzy, których Adam Nawałka skreśli z kadry i nie zabierze na mistrzostwa świata, nie może mieć żalu do trenera. On sam sprawił sporą niespodziankę ogłaszając skład na mundial w 2006 roku.
  • Euro 2016: Żony polskich piłkarzy nie spuszczają wzroku ze swoich mężów nawet podczas treningów
    Piłkarze reprezentacji Polski w poniedziałek do godz. 19 muszą stawić się w Arłamowie, gdzie rozpocznie się ostatni etap przygotowań do mistrzostwa Europy we Francji. Za tydzień selekcjoner Adam Nawałka poda 23-osobową kadrę na finałowy turniej.
  • Perełki polskiej kinematografii cieszą się ogromną popularnością wśród użytkowników portalu YouTube. Do najchętniej oglądanych filmów należą między innymi "Seksmisja", "Nie lubię poniedziałku" czy "Vabank".