• Kaja Paschalska, Agnieszka Kotulanka, Paulina Holtz
  Kaja Paschalska, podobnie jak cała ekipa serialu "Klan" ze smutkiem przyjęła wiadomość o śmierci Agnieszki Kotulanki. Aktorka postanowiła pożegnać swoją serialową mamę wzruszającym wpisem na Instagramie.
 • Michalina Robakiewicz, Monika Mrozowska i Kaja Paschalska
  Dla większości z nich przepustką do kariery był udział w serialu, ale w naszej galerii znajdziecie też panie, które zadebiutowały w pełnometrażowych produkcjach czy na scenie wokalnej. Oto lista polskich gwiazd w kwiecie wieku, które mimo młodego wieku zjadły zęby na show-biznesie.
 • Kaja Paschalska
  Kaja Paschalska, znana wszystkim z roli Oli Lubicz w "Klanie", pochwaliła się zdjęciami z rajskich wakacji... Aktorka nadal zachwyca nienaganną figurą, którą męska część jej fanów pamięta zapewne z sesji dla "CKM". Zobacz koniecznie!
 • Anna Czartoryska, Stefano Terrazzino, Kaja Paschalska
  Wiosną na antenę Polsatu powraca show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W nowych odcinkach, w gwiazdy polskiej i światowej estrady, wcielą się między innymi Stefano Terrazzino i Anna Czartoryska.
 • Twoja twarz brzmi znajomo
  Telewizja Polsat podała pierwsze nazwiska uczestników 3. już edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo". Tym razem, w rolę gwiazd polskiej i światowej estrady, wcielać się będą między innymi Kaja Paschalska i Robert Rozmus.
 • Kaja Paschalska
  Gwiazdy próbują jak najdłużej utrzymać wakacyjny nastrój i wciąż raczą fanów zdjęciami z egzotycznych miejsc. Kaja Paschalska, choć rzadko gości na salonach, również postanowiła pokazać jak spędza urlop. Morska bryza, jacht i seksowne ciało w bikini... idealne połączenie.
 • Aleksandra Szwed
  Karierę na szklanym ekranie rozpoczynały w wieku kilku lub kilkunastu lat, dzięki czemu zaskarbiły sobie szczególną sympatię widzów. Przez lata dorastały na oczach całej Polski, aż w końcu stały się pięknymi i zmysłowymi kobietami. Chcąc odciąć się od wizerunku grzecznych dziewczynek, swój seksapil pokazały w rozbieranych sesjach.
 • Jak wyrosły dziecięce gwiazdy serali?
  Na planach filmowych zadebiutowali jako dzieci. Niektórym udało się kontynuować, a nawet rozwinąć tak wcześnie zaczętą karierę, dla innych największym osiągnięciem pozostała rola dziecięcej gwiazdy serialu. Zobacz, jak wydorośleli i co robią dziś dziecięcy aktorzy z kultowych seriali.
 • Nieprzyzwoicie krótkie szorty aktorki. Co pokazały?
  W tym sezonie modowym hitem są bardzo krótkie szorty. Tak krótkie, że odsłaniające nie tylko nogi. W takim właśnie, skąpym elemencie garderoby, pokazała się polska aktorka. I pokazała dużo...
 • Kaja Paschalska ze znajomym
  Na planie "Klanu" zmieniła się z dziecka w śliczną pannę. Nic dziwnego, że Kaję Paschalską widuje się na tzw. mieście z mężczyznami...