• Kalendarz Pirelli 2012 na filmie
  Tego filmu nie zobaczycie w żadnym innym miejscu! Oto erotyczna historia Kalendarza Pirelli na 2012 rok. Przed kamerą i obiektywem swoje nagie wdzięki obnażyła słynna Polka…
 • Malgosi Bela - to zdjęcie dziennik.pl otrzymał od Pirelli na wyłączność
  Opadła kurtyna! Kalendarz Pirelli 2012 został zaprezentowany mediom , gościom i kolekcjonerom z całego świata na pokazie zamkniętym w "Arsenale", XIX-wiecznym zabytku wojskowym Nowego Jorku. Trzydzieste dziewiąte wydanie najsłynniejszego kalendarza jest dziełem Mario Sorrentiego, pierwszego włoskiego fotografa w historii tego kultowego wydawnictwa. Sorrenti - rodem neapolitańczyk, sercem nowojorczyk - wybrał Korsykę i jej nierówny krajobraz do stworzenia swojego "Omdlenia" - ekstazy uchwyconej na zdjęciach. Dwadzieścia pięć zdjęć zawartych w Kalendarzu Pirelli 2012 - osiemnaście czarno-białych i siedem kolorowych - zostało przedstawionych w dotąd niespotykanym wykończonym płótnem portfolio.
 • Edita Vilkeviciute
  Koniec tajemnic! Oto ekskluzywne zdjęcia z Kalendarza Pirelli na 2012 rok. W ekskluzywnym wydawnictwie jeden miesiąc przypadł słynnej Polce. Tych zdjęć nie zobaczycie w żadnym innym miejscu!
 • Kalendarz Pirelli na 2012 rok
  Oto unikatowe zdjęcia z Kalendarza Pirelli na 2012 rok. W ekskluzywnym wydawnictwie jeden miesiąc przypadł słynnej Polce. Tych zdjęć nie zobaczycie w żadnym innym miejscu!
 • Lara Stone
  Na zdjęciach zobaczymy światowej klasy modelki i aktorki, niektóre po raz kolejny. W sesji wzięły udział m.in. Kate Moss, która ma już na koncie zdjęcia do dwóch edycji kalendarza - w 1994 i 2006 r., Milla Jovovich - pojawiła się w kalendarzu na 1998 r., czy Lara Stone - ma za sobą dwie sesje do kalendarza, na 2009 i 2001 r. W kalendarzu znajdzie się też i polski akcent. Jeden z miesięcy będzie reprezentować modelka i aktorka Małgosia Bela. To dla niej drugie spotkanie na planie zdjęciowym do Kalendarza Pirelli. Polka pojawiła się w kalendarzu na 2009 r. Oprócz nich, w najnowszym Kalendarzu Pirelli będzie można podziwiać m.in. japońską aktorkę Rinko Kikushi, brazylijską modelkę Isabeli Fontana, Rosjankę Natashę Poly, Dunkę Saskię De Brauw, Włoszkę Margaret Madè, czy Amerykankę Guinevere Van Seenus.