W tym DPS zmarło 7 osób. Z przemęczenia ośrodek opuściła pielęgniarka od leków
17 kwietnia 2020Siedmiu pensjonariuszy zmarło od 9 do 17 kwietnia w Domu Pomocy Społecznej w Kaliszu. Z przemęczenia ośrodek opuściła ostatnia pielęgniarka uprawniona do podawania leków – poinformował w piątek Urząd Miasta Kalisza. - Apeluję o pilną ewakuację osób zakażonych z Domu Pomocy Społecznej w Kaliszu, inaczej za chwilę będziemy tam mieli centrum epidemii – podała w piątek posłanka Karolina Pawliczak (SLD).