• Kamila i Andrzej Łapiccy
  Trzeba przyznać, że Kamila Łapicka otacza swojego męża niebywałą wprost opieką. Nie odstępuje go na krok i ułatwia życie, jak tylko może.
 • Kamila i Andrzej Łapiccy
  Andrzej Łapicki ma się już dużo lepiej. Po niedawnym wypadku nie ma już prawie ślad. To bardzo dobra wiadomość.
 • Kamila Łapicka
  Kamila Łapicka dba o swojego schorowanego męża Andrzeja Łapickiego. Jeździ nawet w dalekie zakątki Warszawy, by kupić mężowi to czego zapragnie. Niestety, przemieszcza się komunikacją miejską - a kto mieszka w Warszawie ten wie, że to nie jest najmocniejszy punkt stolicy.
 • Kamila Łapicka
  Choć nowy rok dla Andrzeja Łapickiego nie zaczął się najlepiej i od kilku tygodni leży w domu ze złamaną nogą, Kamila Łapicka dba, by jak najszybciej wyszedł z tej niedoli i wrócił do pracy. A wiadomo, że nic bardziej nie krzepi jak bogaty w białko i węglowodany posiłek.
 • Andrzej Łapicki, Kamila Łapicka
  Andrzej Łapicki wie, co modne. 86-letni aktor zawsze należał do dobrze ubranych mężczyzn, jednak ostatnio coraz bardziej podąża za trendami mody.
 • Metamorfozy Kamili Łapickiej
  Od momentu, gdy gruchnęła wieść o jej związku z mogącym być jej pradziadkiem gwiazdorem, jest wciąż obecna obecna w mediach. Pani teatrolog, która związała się z Andrzejem Łapickim starszym o 60 lat… Atmosfera skandalu to nie jedyny powód zainteresowania jej osobą. Dla wielu fascynująca jest jej przemiana pod wpływem „wielkiego świata”, do którego weszła z dnia na dzień. Od bladej blondynki o stylu pensjonarki do drapieżnej, pewnej siebie i obeznanej z trendami kobiety. Od skromnej teatrolog i żony swojego męża do jaśniejącej gwiazdy salonów. Zobacz spektakularną przemianę Kamili Łapickiej!
 • Nowy styl Łapickiej. Jak wygląda?
  Na premierze najnowszej książki Andrzeja Łapickiego pt. "Nic się nie stało!" nie mogło zabraknąć jego młodej żony Kamili. Małżonkowie na spotkaniu wprost promienieli, a goście szeptali między sobą o wielkiej miłości, jaka ich łączy.
 • Katarzyna Cichopek
  Gdy sto lat temu słynny fryzjer polskiego pochodzenia, Antoni Cierplikowski, wylansował fryzurę „na chłopczycę”, kobiece pukle, wcześniej misternie kręcone, drapowane i u upinane, wkroczyły w całkiem nową, choć wcale nie krótką, epokę. Na nic zdały się narzekania, że kobiecość wymaga długiej grzywy. Powracająca ostatnio prawdziwa epidemia krótkich cięć ogarnęła również gwiazdy. Zobacz ich metamorfozę. Na lepsze?
 • Festiwal Artystów w Międzyzdrojach gościł cały zastęp polskich sław. Wystrojone gwiazdy paradowały przed fotoreporterami. Jedne zabłysnęły kreacjami, jak zwykle nie obyło się bez wpadek. Zobacz modowe wpadki i hity!