• Niania w wielkim mieście
  Magdalena Lamparska, Kamilla Baar i Przemysław Sadowski to gwiazdy nowego serialu telewizji Polsat "Niania w wielkim mieście". Czy historia młodej dziewczyny z prowincji, która podejmuje pracę w ekskluzywnej agencji niań podbije serca widzów? Pierwszy odcinek już dziś o 21.35 w Polsacie.
 • Kamilla Baar
  Kamillę Baar już od 7 marca będziemy mogli oglądać w nowym serialu Polsatu "Niania w wielkim mieście". O roli Moniki - szefowej warszawskiej agencji niań, aktorka opowiedziała w rozmowie z dziennik.pl.
 • Kamilla Baar
  Rihanna to zdaniem Basi Richard najlepiej ubrana artystka świata. Stylistce podoba się także wizerunek Jennifer Lawrence, podkreślający radosną osobowość gwiazdy, oraz Anji Rubik, która umiejętnie łączy codzienny styl z wieczorową elegancją. Spośród polskich gwiazd Basia Richard za najlepiej ubrane uznaje Kamillę Baar, Magdalenę Cielecką i Margaret.
 • Piotr Kochański, Kamilla Baar
  Kamilla Baar w tajemnicy przed mediami ponownie zmieniła stan. Aktorka poślubiła znanego warszawskiego adwokata, Piotra Kochańskiego podczas skromnej ceremonii w Lizbonie.
 • Kamilla Baar
  Kamilla Baar chciała udzielić wsparcia swojemu serialowemu koledze, Markowi Bukowskiemu. Niestety jej komentarz dotyczący sprawy zatrzymania aktora za narkotyki, był tak nieskładny, że uczynił z aktorki obiekt drwin i żartów internautów.
 • Kamilla Baar i Wojciech Błach, Sylwia Gliwa i Szymon Panecki, Halina Młynkova i Łukasz Nowicki
  Są piękne, niezależne, odniosły sukces w show-biznesie i były związane z mężczyznami równymi im wiekiem. Okazało się jednak, że prawdziwe szczęście odnalazły u boku "starszych modeli". Które panie dokonały takiej zamiany? Zobaczcie naszą galerię.
 • Kamilla Baar i Piotr Kochański
  Pół roku temu, Kamilla Baar potwierdziła swoje rozstanie z ojcem swojego dziecka, Wojciechem Błachem. W mediach błyskawicznie pojawiły się plotki na temat nowego romansu aktorki. W końcu gwiazda postanowiła pokazać światu swojego nowego ukochanego.
 • Kamilla Baar
  Popularna aktorka podzieliła się z czytelnikami jednego z magazynów, swoją receptą na łagodzenie konfliktów w związku. Okazuje się,  że sposób Kamilli Baar jest bardzo prosty.
 • Kamilla Baar
  Kolorowe magazyny rozpisują się na temat nowej znajomości aktorki, Kamilli Baar. Pierwszy raz od rozstania z Wojciechem Błachem, pojawiła się na salonach w towarzystwie mężczyzny... Zobacz zdjęcia!
 • Na krawędzi 2
  Na dwa miesiące przed telewizyjną premierą, Polsat we współpracy z Ipla, udostępnia 2. sezon serialu "Na krawędzi" wyłącznie w Internecie. Handel nowonarodzonymi dziećmi, nielegalne adopcje, eksperymentalne testy koncernów farmaceutycznych, funkcjonariusze policji współpracujący ze światem przestępczym. Ale też wewnętrzne rozgrywki w Wydziale Techniki Operacyjnej, w którym pracują bohaterowie serialu. To wszystko już do zobaczenia w nowych odcinkach kryminalnego serialu.