• Kamp! pokazuje klip do "Doriana"
  Grupa Kamp! opublikowała nowy teledysk.
 • Kamp! drugi album wydali niespodziewanie
  Nie wiemy, gdzie nas to zaprowadzi, ale na pewno nie będzie to powrót do pierwszej płyty – powiedział na początku tego roku w jednym z wywiadów członek Kamp!, Tomek Szpaderski. Słowa dotyczyły nowej płyty, nad którą wtedy zaczynali pracować.
 • Zrób to sam, czyli kariera za granicą
  Polscy muzycy od lat próbują zaistnieć za granicami kraju. W ostatnim czasie wielu alternatywnym artystom się to udało. Jakim cudem?
 • Paloma Faith będzie gwiazdą Orange Warsaw Festival 2015
  Incubus, Bastille, Paloma Faith i Kamp! dołączają do składu Orange Warsaw Festival.
 • Party made in Poland na światowym poziomie
  Polskie elektroniczne, taneczne granie to cały czas nisza znana tylko wnikliwym entuzjastom. A przecież zespoły Kamp!, Xxanaxx czy Hot Months pokazują, że umiemy grać do tańca na światowym poziomie.
 • 1. Brodka – "Varsovie"
  Brodka, Weekend i Maria Peszek... Ale również debiutanci: Jula, Kamp! oraz finalistka "X-Factora" Ewelina Lisowska – rok 2012 należał do nich. I właśnie ich hity królują w rankingu najlepszych polskich piosenk w ostatnich dwunastu miesiącach, o jaki pokusiła się redakcja serwisu muzycznego Onet.pl. Oto złota dziesiątka!
 • LemON
  Rok 2012 był na polskim rynku czasem udanych debiutów. Kamp!, LemON, Olivia Anna Livki, Mela Koteluk i Noko nagrali płyty, o których mówiło się głośno i nader pochlebnie. Ale nie tylko młodzież zwracała na siebie uwagę słuchaczy. Uznani wykonawcy również nie zawiedli...
 • Ms. Lauryn Hill
  W Warszawie rusza dziś piąta edycja Orange Warsaw Festival. – To impreza absolutnie unikatowa – miejski festiwal, na który można przyjść pieszo, a potem wrócić spokojnie do domu. Festiwal, na którym od 18 do 1 w nocy, trwa jeden wielki, choć różny gatunkowo dj'ski set. Przez dwa dni – mówi dyrektor artystyczny OWF-u, Piotr Metz i dodaje: – Chodziło nam o muzykę, przy której ludzie przez kilka godzin będą się znakomicie bawić. Oto artyści, którzy 9 i 10 czerwca zagrają na Pepsi Arenie.
 • Duet Hurts będzie też gwiazdą Open'era
  Muszą ich znać ci, którzy słuchają radia. Piosenka "Wonderful Life" manchesterskiego duetu Hurts była najczęściej puszczanym numerem debiutującego zespołu w polskich rozgłośniach w zeszłym roku.
 • bilety na polskie koncerty Hurts zostały wyprzedane
  Bilety na wszystkie koncerty Hurts w Polsce zostały już wyprzedane. Zgromadzonych fanów duetu w krakowskim Studiu (21.01) oraz warszawskiej Stodole (22.01) rozgrzeje formacja Kamp!